Menu Forum

Najdu vizážistku na přirozené nalíčení 14. 6. 2014 v Praze?

27. kvě 2014  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
noiva
Registrovala se 5. května 2014 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
noiva
Registrovala se 5. května 2014 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
 Hezký den, hledám někoho, kdo by zvýraznil mé přednosti a zároveň mě nalíčil jemně a přirozeně. Běžně se skoro nelíčím, a tak mám v tomto směru ze svatebního nalíčení trochu obavy emoticon Děkuji za tipy či nabídky emoticon
8. kvě 2014 v 19:13  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
9. kvě 2014 ve 14:16 • mourekv
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
21. kvě 2014 ve 14:26 • ustrihnito
fotoportrét
fotoportrét
makeupartsimova
Michaela Šímová Make-Up Artist, Hair design
Michaela Šímová PRO

Krása - Region Kladno
4

“Jak tak prohlížím Vaše svatební alba, vzpomněla jsem si, že to naše jsem od svatby neviděla. Tak vzpomínám... Ještě že (kromě manžela samozřejmě) :-D nám ty fotky zůstanou :-)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
makeupartsimova
Michaela Šímová Make-Up Artist, Hair design
Michaela Šímová PRO

Krása - Region Kladno
4

“Jak tak prohlížím Vaše svatební alba, vzpomněla jsem si, že to naše jsem od svatby neviděla. Tak vzpomínám... Ještě že (kromě manžela samozřejmě) :-D nám ty fotky zůstanou :-)”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, při líčení je to nejdůležitější, aby jste se ve svůj den D cítila skvěle. Pokud budete mít zåjem neváhejte mě kontaktovat, není problém se na čemkoliv domluvit
27. kvě 2014 v 10:03  •  www.michaela-simova.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
michaelapfeiferova (28 r.)
11
Registrovala se 27. listopadu 2013 na beremese.cz. Přidala 41 příspěvků. Má 9 přátel. Bílina, Region Ústí nad Labem.
  • Svatba byla 26. července 2014
    Kostelec nad Orlicí, Region Rychnov nad Kněžnou
fotoportrét
fotoportrét
michaelapfeiferova (28 r.)
11
Registrovala se 27. listopadu 2013 na beremese.cz. Přidala 41 příspěvků. Má 9 přátel. Bílina, Region Ústí nad Labem.
  • Svatba byla 26. července 2014
    Kostelec nad Orlicí, Region Rychnov nad Kněžnou
 Ahoj, ja jsem take chtela byt co nejprirozenejsi - duvod jsem mela tentyz.... Ale vybrala jsem si vyzazistku - ne kosmeticku a namalovala mne kouzelne. Nakonec jsem zvolila trochu vyraznejsi liceni , protoze kdyz je prace zdarila neni se ceho bat. Urcite si nech poradit - zkusit si jak vypadas v lehkem liceni a postupne pridavat emoticon
27. kvě 2014 ve 12:35  •  Svatba byla v červenci 2014  •  To se mi líbí