Líčení+účes v Praze za 2000-2500 Kč včetně zkoušky?

Profilova fotka
Ahoj holky, myslíte že je to vůbec reálné? Prochážela jsem už několik webovek a všude jsou ceny 3500-5000 a to mi přijde vážně hodně...ráda bych se vlezla do 2000,- max. do 2500,-...ale netuším, jestli je to v Praze vůbec reálné. Myslím líčení+účes včetně zkoušky obého. Díky předem za tipy :-)
Odpovědět
tak zkuste nekoho mimoprazskeho, kdo dojede....mozna vam to i s cestovnym vyjde levneji...
Odpovědět
Profilova fotka
Zeptám se svého vizážisty, se kterým spolupracuji, za kolik by udělal obojí. Je opravdu šikovný a ručím za něj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@fotografkavhm to bych vam byla moc vděčna...dekuji predem :)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsem se poptávala a paní z Brna 2200,- a to ani nevím zda včetně zkoušky.Odpověděla mi tak podivně,že už jsem se raději neptala.Spíše mi přišlo,že to bylo v den svatby.Mě přijde,že jakmile se jedná o svatbu,tak je vše dražší.Ale v den své svatby chce být nevěsta krásná,takže zaplatí i vyšší cenu.
Odpovědět
@laka_lacenda ahoj, já měla líčení vč. zkoušky a dopravy od Míši Švarcové a spokojenost byla veliká a cena velmi příznivá. Co se týče účesu - česala mě kamarádka kadeřnice zadarmo. Míša prý dělá i vlasy...
Odpovědět
Profilova fotka
@viki83 uz jsem sehnala....díky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, záleží, do jaké míry si budete přát vypracovanou zkoušku a jestli jste ochotná ve svatební den přijet k vizážistce, tím odpadne částka za dopravu. Podívejte se na mé webovky do ceníku. Pokud budete chtít ušetřit, určitě se do 2500,- u mne vejdete ve stejné kvalitě jako náročné nevěsty, co si přejí vše do detailu vyzkoušet. Vaše dotazy ráda zodpovím :-) . Jana
Odpovědět
Profilova fotka
@janadufkova dekuji moc za reakci :) nicméně uz jsem nasla :)
Odpovědět
Profilova fotka
@laka_lacenda tak to jsem rada. Drzim palce, at jste spokojena :)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?