Menu Forum

Líčení+účes v Praze za 2000-2500 Kč včetně zkoušky?

fotoportrét
fotoportrét
laka_lacenda
69
Registrovala se 11. listopadu 2014 na beremese.cz. Přidala 936 příspěvků. Má 16 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
laka_lacenda
69
Registrovala se 11. listopadu 2014 na beremese.cz. Přidala 936 příspěvků. Má 16 přátel.
 Ahoj holky, myslíte že je to vůbec reálné? Prochážela jsem už několik webovek a všude jsou ceny 3500-5000 a to mi přijde vážně hodně...ráda bych se vlezla do 2000,- max. do 2500,-...ale netuším, jestli je to v Praze vůbec reálné. Myslím líčení+účes včetně zkoušky obého.
Díky předem za tipy emoticon
24. lis 2014 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
lea212
Registrovala se 20. srpna 2012 na beremese.cz. Přidala 160 příspěvků. Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
lea212
Registrovala se 20. srpna 2012 na beremese.cz. Přidala 160 příspěvků. Region Ostrava.
 tak zkuste nekoho mimoprazskeho, kdo dojede....mozna vam to i s cestovnym vyjde levneji...
24. lis 2014 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

Foto a video - Region Praha
47

“Krásný dobrý den nevěsty. UVOLNIL SE MI TERMÍN 7.7.2017. Termín, na který jste se mi ptaly je tedy znova volný :-) http://www.vladkahollova.cz/”
(Před 3 týdny)

fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

Foto a video - Region Praha
47

“Krásný dobrý den nevěsty. UVOLNIL SE MI TERMÍN 7.7.2017. Termín, na který jste se mi ptaly je tedy znova volný :-) http://www.vladkahollova.cz/”
(Před 3 týdny)

Zeptám se svého vizážisty, se kterým spolupracuji, za kolik by udělal obojí. Je opravdu šikovný a ručím za něj emoticon
24. lis 2014 v 19:53  •  www.vladkahollova.cz/  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
laka_lacenda
69
fotoportrét
fotoportrét
laka_lacenda
69
 @fotografkavhm to bych vam byla moc vděčna...dekuji predem emoticon
24. lis 2014 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jandula76
Registrovala se 29. října 2014 na beremese.cz. Přidala 22 příspěvků. Má 2 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
jandula76
Registrovala se 29. října 2014 na beremese.cz. Přidala 22 příspěvků. Má 2 přátele. Region Praha.
 Taky jsem se poptávala a paní z Brna 2200,- a to ani nevím zda včetně zkoušky.Odpověděla mi tak podivně,že už jsem se raději neptala.Spíše mi přišlo,že to bylo v den svatby.Mě přijde,že jakmile se jedná o svatbu,tak je vše dražší.Ale v den své svatby chce být nevěsta krásná,takže zaplatí i vyšší cenu.
2. pro 2014 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
viki83
2
Registrovala se 7. března 2013 na beremese.cz. Přidala 939 příspěvků. Region Praha - západ.
fotoportrét
fotoportrét
viki83
2
Registrovala se 7. března 2013 na beremese.cz. Přidala 939 příspěvků. Region Praha - západ.
 @laka_lacenda ahoj, já měla líčení vč. zkoušky a dopravy od Míši Švarcové a spokojenost byla veliká a cena velmi příznivá. Co se týče účesu - česala mě kamarádka kadeřnice zadarmo. Míša prý dělá i vlasy...
2. pro 2014 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
laka_lacenda
69
fotoportrét
fotoportrét
laka_lacenda
69
 @viki83 uz jsem sehnala....díky emoticon
2. pro 2014 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janadufkova
Jana Dufková make-up & hairstyling
Jana Dufková PRO

Krása - Region Praha
17

“Milé nevěsty, prosím ty, které u mne mají zabukovaný termín, ale ještě neměly zkoušku, aby se mi ozvaly. Minulý čtvrtek mi ukradli kabelku s diářem i mobilem, kde jsem měla vše poznamenané. Jedná se asi o dva, nebo tři termíny. Mám strach, abych některý termín nenabídla dvakrát. To by kleplo mě i nevěstu. Snažím se vše dohledat všemi možnostmi, doufám,”
(Před 7 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
janadufkova
Jana Dufková PRO

Krása - Region Praha
17

“Milé nevěsty, prosím ty, které u mne mají zabukovaný termín, ale ještě neměly zkoušku, aby se mi ozvaly. Minulý čtvrtek mi ukradli kabelku s diářem i mobilem, kde jsem měla vše poznamenané. Jedná se asi o dva, nebo tři termíny. Mám strach, abych některý termín nenabídla dvakrát. To by kleplo mě i nevěstu. Snažím se vše dohledat všemi možnostmi, doufám,”
(Před 7 měsíci)

Dobrý den, záleží, do jaké míry si budete přát vypracovanou zkoušku a jestli jste ochotná ve svatební den přijet k vizážistce, tím odpadne částka za dopravu. Podívejte se na mé webovky do ceníku. Pokud budete chtít ušetřit, určitě se do 2500,- u mne vejdete ve stejné kvalitě jako náročné nevěsty, co si přejí vše do detailu vyzkoušet. Vaše dotazy ráda zodpovím emoticon . Jana
2. led 2015 v 19:46  •  www.vizaz-image.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
laka_lacenda
69
fotoportrét
fotoportrét
laka_lacenda
69
 @janadufkova dekuji moc za reakci emoticon nicméně uz jsem nasla emoticon
3. led 2015 v 01:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janadufkova
Jana Dufková PRO

Krása - Region Praha
17

(Před 7 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
janadufkova
Jana Dufková PRO

Krása - Region Praha
17

(Před 7 měsíci)

@laka_lacenda tak to jsem rada. Drzim palce, at jste spokojena emoticon
6. led 2015 v 11:28  •  www.vizaz-image.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí