Líčení na svatbu za 600,- moc nebo málo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, chtěla bych se zeptat, mám možnost mít kosmetičku, která by mě nalíčila na svatbu za 600,- ( v ceně je jak zkouška líčení tak i líčení samotné v den svatby) líčení maminky či svědkyně by vyšlo na 300,- . Co si o těchto cenách myslíte? Jsou tyto ceny v "normálu"? Díky za názor
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
Já jsem si původně říkala, že za líčení víc jak 700 i se zkouškou nedám...pak jsem trošičku lustrovala ceny obvyklé v Brně a těch 1000 vč. zk. mi přijde taková normální cena (ani příliš drahé, ale ani ne "podezřele" levné), kterou jsem ještě byla ochotná dát :-) Navíc já bohužel žádné kamarádky nebo známé kosmetičky, které by mi to udělaly "za pusu", nemám. U slečny vizážistky jsem byla na "proměně", takže jsem si ji ozkoušela, dala mi i pár rad, jak se líčit (chtěla jsem poradit, jak na kouřovky), pochválila mi pleť (a to jsem si myslela, že ji mám blbou - tak asi ne :-)-je pravda, že už se mi zdaleka tak nemastí, jako dřív... ) i používání tvářenky
Odpovědět
Profilova fotka
Jelikož by svatební líčení mělo být založeno na velmi kvalitní kosmetice a speciálně fixováno tak, aby vydrželo náročný svatební den, je cena 600Kč velmi nízká, řekla bych, až přátelská, tudíž pokud jste s Vaší kosmetičkou spokojena, věřte, že Vám dala velmi dobrou cenu! :-)
Odpovědět
Myslím si, že je to cena v pohodě, když je v tom započítaná i zkouška. Já budu mít líčení, včetně zkoušky, za 500 Kč.
Odpovědět
To je hodně nízká cena ;-)
Odpovědět
Nemyslím si, že za líčení kvalitní kosmetikou musí člověk utratit tisíce. A šikovná kosmetička nemusí být drahá. Mně 600 připadá jako krásná cena. 1500 a výš bych za líčení nezaplatila.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?