Menu Forum

Líčení na svatbu za 600,- moc nebo málo?

Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
ninive211
33
Registrovala se 14. července 2012 na beremese.cz. Přidala 414 příspěvků. Má 47 přátel. Brno, Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
ninive211
33
Registrovala se 14. července 2012 na beremese.cz. Přidala 414 příspěvků. Má 47 přátel. Brno, Region Brno.
 Já jsem si původně říkala, že za líčení víc jak 700 i se zkouškou nedám...pak jsem trošičku lustrovala ceny obvyklé v Brně a těch 1000 vč. zk. mi přijde taková normální cena (ani příliš drahé, ale ani ne "podezřele" levné), kterou jsem ještě byla ochotná dát emoticon Navíc já bohužel žádné kamarádky nebo známé kosmetičky, které by mi to udělaly "za pusu", nemám. U slečny vizážistky jsem byla na "proměně", takže jsem si ji ozkoušela, dala mi i pár rad, jak se líčit (chtěla jsem poradit, jak na kouřovky), pochválila mi pleť (a to jsem si myslela, že ji mám blbou - tak asi ne emoticon-je pravda, že už se mi zdaleka tak nemastí, jako dřív... ) i používání tvářenky
25. lis 2012 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
probud_labut
Probuď labuť
Probuď labuť PRO

Krása - Region Praha
3
fotoportrét
fotoportrét
probud_labut
Probuď labuť
Probuď labuť PRO

Krása - Region Praha
3
 Jelikož by svatební líčení mělo být založeno na velmi kvalitní kosmetice a speciálně fixováno tak, aby vydrželo náročný svatební den, je cena 600Kč velmi nízká, řekla bych, až přátelská, tudíž pokud jste s Vaší kosmetičkou spokojena, věřte, že Vám dala velmi dobrou cenu! emoticon
5. pro 2012 ve 14:22  •  www.probudlabut.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blankam
1
Registrovala se 22. října 2012 na beremese.cz. Přidala 26 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
blankam
1
Registrovala se 22. října 2012 na beremese.cz. Přidala 26 příspěvků.
 Myslím si, že je to cena v pohodě, když je v tom započítaná i zkouška. Já budu mít líčení, včetně zkoušky, za 500 Kč.
5. pro 2012 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kockant
1
Registrovala se 14. července 2011 na beremese.cz. Přidala 87 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kockant
1
Registrovala se 14. července 2011 na beremese.cz. Přidala 87 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
 To je hodně nízká cena emoticon
5. pro 2012 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verundost
Registrovala se 1. března 2009 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 49 příspěvků a 1 album. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
verundost
Registrovala se 1. března 2009 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 49 příspěvků a 1 album. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
 Nemyslím si, že za líčení kvalitní kosmetikou musí člověk utratit tisíce. A šikovná kosmetička nemusí být drahá. Mně 600 připadá jako krásná cena. 1500 a výš bych za líčení nezaplatila.
5. pro 2012 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
5. pro 2012 v 18:46 • sandw