Líčení a účes, 14.9.2019, Dubovice u Pelhřimova

Dobrý den, vizážistka mi před týdnem odřekla líčení a česání na svatbu 14.9.2019 z důvodu pracovní nabídky v Paříži, sháním proto vizážistku, která by za mnou byla ochotná dojet do místa konání svatby - Váňův statek v Dubovicích u Pelhřimova a nebyla v časovém presu a mohla se pověnovat mě a mamince. Obřad je plánován na 14:30 hod. Za každý tip budu ráda. Děkuji Martina
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den paní Martino, tento termín mám volný, píšu Vám zprávu :-) Krásný den Iveta K.
Odpovědět
Profilova fotka
Hezky den preji, mrknete na moje stranky, delam liceni i ucesy a jezdim ke klientkam v den zkousky i v den svatby.. Pokud se Vam moje prace bude libit, rada Vam zaslu cenovou nabidku pro Vas i maminku. Pripiste kdyztak, kde by jste chtela zkousku (kde bydlite). Hezky den, Helena
Odpovědět
Zkuste https://www.facebook.com/vizazistkama... , má úžasnou práci :-) Také ji budu mít.
Odpovědět
@svitilnasvititva této paní jsem zkoušela psát e-mail, bohužel bez odpovědi a pak jsem našla na jejich stránkách vzkaz, že 2019 beznadějně zamluvené a že přijímá už objednávky na 2020. Ale moc děkuji 😊
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, měli jsme tam teď svatbu, přijela mě učesat Martina Kotenová Okapalová z Humpolce (líčila jsem se sama, proto jen učesat), milá, šikovná, snažila se mi udělat účes dle představ, povedlo se (fotky bohužel ještě nemám). Najdete jí pod tímto jménem na facebooku...
Odpovědět
vyřešeno, děkuji
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?