Last minute - vizážistka, kadeřnice

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jsi Profesionálka - vizážistka / kadeřnice a máš ještě volné termíny v nejbližších 8 víkendech? Nabídni zde své volné termíny jako "Last minute" a najdi nevěstu, která Tě hledá! Podmínky diskuze: 1. Uveď i konkrétní datum a konkrétní cenu nebo slevu, příp. oblast ČR, kde působíš. - DATUM a CENA (nebo sleva) MUSÍ BÝT UVEDENÉ, protože Last minute je výprodej volných termínů na poslední chvíli - příspěvky bez konkrétních termínů a ceny (slevy) budou z diskuze odstraněny, protože bez nich jde o čistou reklamu, a ta ve Fóru není povolena. 2. Do diskuze mohou přispívat jen firmy, které u nás mají Profil Profesionála. - diskuze není určena pro doporučování vizážistek / kadeřnic, které znáte - diskuze není určena pro volné termíny jiných firem než našich Profesionálů. Jsi-li vizážistka / kadeřnice a chceš se zapojit, musíš se u nás nejdříve registrovat jako Profesionál. Jsi nevěsta a hledáš vizážistku / kadeřnici na poslední chvíli? Napiš do této diskuze datum a město, kde se Tvá svatba koná, a jakou máš přestavu. Chcete-li reagovat na některou nabídku, napište mu vzkaz do IP (Interní pošty). Tak si podrobnosti dohodnete už mezi sebou a diskuze zůstane přehledná - budou zde jen nabídky a poptávky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, scháním vizážistku účes+líčení na den mé svatby 7.8.2021 Praha nebo Tábor. Najde se tu někdo, kdo má ještě volno? Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
@klara_simova Dobry den, termin mam volny, rada Vas nalicim i ucesu v Praze. Fotky mam na mem fcb. Napiste mi kdyztak zpravu 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Nabízím volné termíny na svatební líčení a účes. Červen : 25. Červenec: 2., 9., 10.,16. Srpen: 7., 13., 20.,27. Praha ,Středočeský kraj, Královehradecký, Vysočina. Jezdím za Vámi na zkoušku i na místo příprav v den svatby. Fotky mojí práce na fcb.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, moc ráda bych Vám nabídla moje služby. Působím převážně v Jihomoravském kraji, ale jinak jezdím i po cele ČR, líčila jsem i v zahraničí… Mám zkušenosti se svatbami přes 7 let. Moji práci naleznete i na mem instargamu: anezka_beauty nebo webu: www.anezkamachova.cz Svatební balíček liceni a účes mám za 6.000,- včetně zkoušky. Mám ještě volné termíny 17.7. 24.7. Mimo liceni a účes dělám také kosmetiku, lashlifting, svatební nehty (gel lak) a henna obočí, “svým” nevěstám za lepší ceny.
Odpovědět
Dobrý den, najde se šikovná vizážistka, která by měla volno v termínu 21.8.2021 a byla ochotná dojet na jižní Moravu? Děkuji! 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem profesionální vizážistika a hairstylistka, svatby dělám přes 8 let, líčila a cesala jsem i v zahraničí. Působím především v Jihomoravském kraji a na vysočině, ale jezdím běžně po celé ČR. Moje práce najdete na webu nebo na instagramu anezka_machova_beuaty Licim a češu nevěsty, ale i svatebcany. Mám ještě volné patky v červenci 23.7. 30.7. a nějaké dny i v týdnu, srpen a září je potom na domluvě..
Odpovědět
Sháním někoho na účes + líčení na 25.9. okolí Havířová. Děkují
Odpovědět
Dobrý den, hledám vizážistku na účes a líčení na svatbu 31.7.2021, jsem svědkyně🙂 Svatba je na Mělnicku. Děkuji😀
Odpovědět
Ahoj, dobrý den, bohužel moje vizážistka mi odřekla ze zdravotních důvodů líčení, nenašel by se tu někdo kdo by měl čas na svatební líčení 4.9.2021? Predem moc dekuji za zachranu.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný dobrý den, ráda bych Vám nabídla moje služby. VOLNÉ TERMÍNY: 13.8. 14.8. 20.8. 30.8. 4.9. 11.9. Působím převážně v Jihomoravském kraji, ale jinak jezdím i po cele ČR, líčila jsem i v zahraničí… Moji práci naleznete i na mem instargamu: anezka_beauty a ceny pak i na webu. Mimo liceni a účes dělám také kosmetiku, lashlifting, svatební nehty (gel lak) a henna obočí, “svým” nevěstám za lepší ceny.
Odpovědět
Dobrý den, sháním vizážistku na líčení (možná i účes) na 23/10 v Praze. Děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
@jana_svihalkova Dobry den, rada Vas nalicim nebo i ucesu. Fotky moji prace na fcb profilu. Mohu prijet za Vami.
Odpovědět
Článek se načítá
@helca01 Dobrý den, děkuji, ale už jsem našla 🙂 Pěkný den, Jana
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Krásný den přeji! Pokud je zde nějaká zimní nevěsta, ráda jí nabízím své služby. Zimní svatby bývají velice poetické. Vím, že v této koronavirové době je vše nejisté, a když se budete rozhodovat na poslední chvíli, jsem tu pro Vás. Případné slevy na last minute bychom domluvily konkrétně. Pokud Vás moje práce zaujme, volejte, pište, ráda zodpovím Vaše dotazy. Srdečně Vás zdravím! Vaše vizážistka jana
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Krásný den, jsem vizážistka. a hairstylistka, svatby dělám už 8let. Pracuji pouze s proti materiálem a moje portfolio najdete na instagramu: anezka_machova_beauty Mám zatím volné termíny na 21.5., 28.5., 4.6., 18.6. Cena za líčení a účes včetně zkoušky je 6.500,- Jsem z Brna, ale jezdím po celé ČR.
Odpovědět
Ahoj, hledám vizážistku i kadeřnici ( pokud zvládne učesat a nalíčit 3 osoby může to být jedna osoba ) na 25.6.2022 v Brně .
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem vizážistka a hairstylist z Brna a jezdím po celé ČR, mam 9 let zkušenosti. Mám volné termíny 21.5., 28.5., 4.6., 18.6. a potom další. INSTAGRAM: anezka_machova_beauty
Odpovědět
@ilonapavlatova Okolie to kolko kilometrů?
Odpovědět
Profilova fotka
Nabízím volné termíny v únoru a březnu na svatební líčení a účesy. Lokalita Praha a středočeský kraj. Jezdím ke klientkám domů. Napište mi 🙂
Odpovědět
Dobrý den, sháním vizážistku a kadeřnici na svatbu 30.4.2022 v okolí Liberce. Děkuji a přeji všem krásný den 🙂, Jana
Odpovědět
Profilova fotka
@janabrabe Dobrý den, termín mám volný. V den svatby mohu přijet za Vámi. Na zkoušce se můžeme domluvit u Vás nebo u mne v Sadské 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@janabrabe dobrý den, volno mám, jsem sice z Prahy, ale ráda k Vám přijedu. Jana
Odpovědět
Profilova fotka
Milé nevěsty, pokud máte svatbu v dubnu a ještě nemáte vybranou vizážistku, jsem tu pro vás. Mohu vám poskytnout slevu na last minute 10%. jana
Odpovědět
Profilova fotka
volné termíny na svatební make-up, vlasový styling - 9.3, 16.3, 14.4, 21.4, 18.5, 25.5 BRNO A OKOLÍ celková cena i se sv.zk.: 7 700Kč, sleva na tyto termín: 5 500kč za balíček možnost líčení i svatebčanů: 1000kč osoba cestovné: 8Kč/km moje práce: michaelakotkova.cz obj: 773 646 121 nebo přes formulář na stránkách děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
@marketazat dobrý den, určitě mám volný termín, mrkněte na mé práce na michaelakotkova.cz a případně se můžeme domluvit. Ráda Vás připravím ve Váš svatební den. krásný den M.
Odpovědět
@beebeauty Slečna se ptala na termín na loňský srpen…
Odpovědět
Profilova fotka
@rraadka 🙂 děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Nabízím last minute volné termíny duben + květen 2022 - Krkonoše, Východní Čechy, Mladá Boleslav, Turnov, Liberec. Kompletní cena balíčku líčení + účes včetně zkoušky 5500,- Portfolio a info najdete na webu.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?