Last minute - vizážistka, kadeřnice

14. zář 20216410
  • Krásný den milé nevěsty, dovoluji si Vám nabídnout volné termíny. Červen 25. Červenec: 2., 3., 9.,10., 16., 23., 30., 31. Srpen: 13., 14., 27., 28., Pokud Vás moje práce zaujme, podrobný ceník najdete na mém webu. Neváhejte mne kontaktovat kdykoliv. Dojíždím po celé ČR.

• Dobrý den,

sháním vizážistku na svatební účes a líčení na 18.9.2021. Všeradice u Berouna. 🙂
    Děkuji.

• Dobrý den, scháním vizážistku účes+líčení na den mé svatby
    7.8.2021 Praha nebo Tábor. Najde se tu někdo, kdo má ještě volno? Děkuji

• Sponzor fóra
  • @klara_simova  Dobry den, termin mam volny, rada Vas nalicim i ucesu v Praze. Fotky mam na mem fcb. Napiste mi kdyztak zpravu 🙂

• Nabízím volné termíny na svatební líčení a účes. Červen : 25. Červenec: 2., 9., 10.,16. Srpen: 7., 13., 20.,27. Praha ,Středočeský kraj, Královehradecký, Vysočina. Jezdím za Vámi na zkoušku i na místo příprav v den svatby. Fotky mojí práce na fcb.

• Krásný den, moc ráda bych Vám nabídla moje služby. Působím převážně v Jihomoravském kraji, ale jinak jezdím i po cele ČR, líčila jsem i v zahraničí… Mám zkušenosti se svatbami přes 7 let.
    Moji práci naleznete i na mem instargamu: anezka_beauty nebo webu: www.anezkamachova.cz

Svatební balíček liceni a účes mám za 6.000,- včetně zkoušky. Mám ještě volné termíny 17.7. 24.7.

Mimo liceni a účes dělám také kosmetiku, lashlifting, svatební nehty (gel lak) a henna obočí, “svým” nevěstám za lepší ceny.

• Dobrý den, najde se šikovná vizážistka, která by měla volno v termínu 21.8.2021 a byla ochotná dojet na jižní Moravu? Děkuji! 🙂

• Dobrý den, jsem profesionální vizážistika a hairstylistka, svatby dělám přes 8 let, líčila a cesala jsem i v zahraničí.
    Působím především v Jihomoravském kraji a na vysočině, ale jezdím běžně po celé ČR.
    Moje práce najdete na webu nebo na instagramu anezka_machova_beuaty

Licim a češu nevěsty, ale i svatebcany.
    Mám ještě volné patky v červenci 23.7. 30.7. a nějaké dny i v týdnu, srpen a září je potom na domluvě..

• Sháním někoho na účes + líčení na 25.9. okolí Havířová. Děkují

• Dobrý den, hledám vizážistku na účes a líčení na svatbu 31.7.2021, jsem svědkyně🙂 Svatba je na Mělnicku. Děkuji😀

• Ahoj, dobrý den, bohužel moje vizážistka mi odřekla ze zdravotních důvodů líčení, nenašel by se tu někdo kdo by měl čas na svatební líčení 4.9.2021? Predem moc dekuji za zachranu.

• Krásný dobrý den, ráda bych Vám nabídla moje služby.

VOLNÉ TERMÍNY: 13.8. 14.8. 20.8. 30.8. 4.9. 11.9.
    Působím převážně v Jihomoravském kraji, ale jinak jezdím i po cele ČR, líčila jsem i v zahraničí…
    Moji práci naleznete i na mem instargamu: anezka_beauty a ceny pak i na webu.

Mimo liceni a účes dělám také kosmetiku, lashlifting, svatební nehty (gel lak) a henna obočí, “svým” nevěstám za lepší ceny.

• Dobrý den, sháním vizážistku na líčení (možná i účes) na 23/10 v Praze. Děkuji.

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Dobrý den, jmenuji se Markéta Bárová a jsem make - up artist a hairstylist, působící v Kraji Vysočina.
    Každá žena může být nejkrásnější ze všech. Pomocí líčení a vlasového stylingu vám pomohu zazářit. Retro, boho, nevšednost to je můj styl. A váš?
    Nabízím nevěstám celkový svatební styling: make-up, účes, výběr šatů, kytice. Češu i náročné drdoly. Praxe v oboru od roku 2000. Dojedu kamkoliv.
    Články od našich partnerů
    Pánové nemusí na svatbě vypadat nudně. Stylové tipy, jak zpestřit outfit
    Nevíte, jak se jako host obléknout na svatbu? Poradíme
    Buďte na své svatbě dokonalá! Napravit se toho dá hodně i pár dnů před
    Archiv článků od partnerů