Last minute - vizážistka, kadeřnice

15. čvn 20216330
  • Krásný den milé nevěsty, dovoluji si Vám nabídnout volné termíny. Červen 25. Červenec: 2., 3., 9.,10., 16., 23., 30., 31. Srpen: 13., 14., 27., 28., Pokud Vás moje práce zaujme, podrobný ceník najdete na mém webu. Neváhejte mne kontaktovat kdykoliv. Dojíždím po celé ČR.

• Dobrý den,

sháním vizážistku na svatební účes a líčení na 18.9.2021. Všeradice u Berouna. 🙂
    Děkuji.

• Dobrý den, scháním vizážistku účes+líčení na den mé svatby
    7.8.2021 Praha nebo Tábor. Najde se tu někdo, kdo má ještě volno? Děkuji

• Sponzor fóra
  • @klara_simova  Dobry den, termin mam volny, rada Vas nalicim i ucesu v Praze. Fotky mam na mem fcb. Napiste mi kdyztak zpravu 🙂

• Nabízím volné termíny na svatební líčení a účes. Červen : 25. Červenec: 2., 9., 10.,16. Srpen: 7., 13., 20.,27. Praha ,Středočeský kraj, Královehradecký, Vysočina. Jezdím za Vámi na zkoušku i na místo příprav v den svatby. Fotky mojí práce na fcb.

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Každá žena může být nejkrásnější ze všech. Pomocí líčení a vlasového stylingu vám pomohu zazářit. Retro, boho, nevšednost to je můj styl. A váš?
    Dobrý den, jmenuji se Markéta Bárová a jsem make - up artist a hairstylist, působící v Kraji Vysočina.
    Nabízím nevěstám celkový svatební styling: make-up, účes, výběr šatů, kytice. Češu i náročné drdoly. Praxe v oboru od roku 2000. Dojedu kamkoliv.