Last minute - vizážistka, kadeřnice

1 den6190
  • Nabízím svatební líčení a účes ve dnech 28. a 29.8., 4.9., 18.9. , 25. a 26.9. v Praze, středočeském, královehradeckém kraji a na Vysočině. V případě zájmu i dále 🙂

• Hledám kadernici na středu 9.9.2020 Valtice..Diky

• Sponzor fóra
  • Dobrý den, sháním vizážistku na termín 19.9.2020, lokalita Postupice (na trase Benešov-Vlašim) - líčení a účes v místě svatby. Ideálně ranní/dopolední hodiny - cca na 11:30 bych potřebovala být ready 🙂 Jedná se o účes + make-up pro mě (představa je volnější drdol nebo pouze stažené vlasy od obličeje + navlnění a přirozené líčení) + možná líčení mamky a svědkyně. Zkouška ideálně Praha, případně Benešov v pátek/neděli odpoledne. Prosím o kontakt, včetně ceny, do zpráv.

• @helluc  Dobry den, pisi Vam zpravu.

• Poptávám nejlépe vizážistku a kadeřnici v jednom z okoli Mladé Boleslavi či Doks na 10.10.2020, v dopoledních hodinách. Děkuji moc. 🙂

• @cerzuz  Dobry den, termin mam volny, mohu za Vami prijet, mam to kousek. Mrknete na moje fotky liceni i ucesu na fcb a kdyztak se ozvete. Hezky den 🙂

• Milé budoucí nevěsty, ráda bych Vám nabídla volné svatební termíny od 24.10.2020. Působím po celé Jižní Moravě.

• Milé dámy, pokud hledáte na rok 2021 vizážistku, která vás nejen nalíčí, ale i učeše, jsem tu pro Vás. V případě zájmu mne necáhejte kontaktovat!

• Hledám vizážistku pro svatební účes a make-up 26.6.2021 Jaroměř Východní Čechy Děkuji za nabídky

• Dobrý den, hledám kadeřnici a vizážistku na termín 3.7.2021. Okolí Přerov, Olomouc, Prostějov, Lipník. Děkuji moc za nabídky 🙂

• Hledám vizážistku pro svatební účes a make-up 22.5.2021 Provodín (Česká Lípa). Děkuji za nabídky.

• Dobrý den, hledám kadeřnici pro svatební účes (případně zároveň i vizážistku, ale není nutné), termín 29.5.2021 Pardubice a okolí. Předem moc děkuji za nabídky 🙂

• Dobrý den Zuzko,
    Píši Vám zprávu. Markét

• Dobrý den, sháním vizážistku/kadeřnici 7.8.2021. Svitavy, Děkuji

• Sponzor fóra
  • Hledám vizážistku na účet i líčení pro 12.6. ve Žďárských vrchách. Budu ráda když rovnou pošlete ceny a odkaz třeba na galerii s vaší prací. Předem díky za nabídky.

• Zdravím, chystáme svatbu na 11.9.2021 v Hořejším Vrchlabí a pomalu začínám shánět někoho, kdo by mne nalíčil a učesal. Pokud máte nějaké tipy z okolí Vrchlabí, Jilemnice a okolí (aby za mnou kvůli tomu někdo nemusel dojíždět 100 km) - prosím do soukromé zprávy. Moc děkuji předem! 🙂

• Dobry den, nabizim volny termin 5.6.2021 na liceni a uces 🙂 Praha a stredocesky kraj, v pripade zajmu i dale..

• Zdravím srdíčka 🙂
    já mám skutečný LAST MINUTE, vdávám se již 24.4. 2021 a potřebuji alespoń kadeřnici a šikulku na sestřih a úpravu vousů a vlasů u snoubence ..vlasy má kratičké jen upravit .. Nic velkolepého, chceme vypadat lidsky .. 🙂 oba jsme z Nenačovic - kousek za Loděnice nebo Beroun
    najde se tu prosím někdo? cenu respektujeme .🙂
    Kristina

• @khristina_kulinich  Dobry den, termin mam volny, delam liceni a ucesy, ale nestriham. Pokud by jste mela zajem, napiste a vymyslime to treba i se zkouskou 🙂

• @helca01  
    Zdravím Helenko 🙂 děkuji za zprávu. Již se mi ozvala paní 🙂
    Přeji krásné a požehnané dny 🙂
    Kristina 🙂

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Kompletní servis ve Váš svatební den - makeup, účes a kosmetika. Působím v Praze a okolí, Benešov, Louny a okolí na základě domluvy cestuji po ČR.
    Nabízím nevěstám celkový svatební styling: make-up, účes, výběr šatů, kytice. Češu i náročné drdoly. Praxe v oboru od roku 2000. Dojedu kamkoliv.
    Vaší odduševnělost ráda podtrhnu svým smyslem pro krásu - makeup a hairstyling jsou mojí vášní. Ráda za Vámi přijedu na Váš den D 🙂