Last minute - vizážistka, kadeřnice

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jsi Profesionálka - vizážistka / kadeřnice a máš ještě volné termíny v nejbližších 8 víkendech? Nabídni zde své volné termíny jako "Last minute" a najdi nevěstu, která Tě hledá! Podmínky diskuze: 1. Uveď i konkrétní datum a konkrétní cenu nebo slevu, příp. oblast ČR, kde působíš. - DATUM a CENA (nebo sleva) MUSÍ BÝT UVEDENÉ, protože Last minute je výprodej volných termínů na poslední chvíli - příspěvky bez konkrétních termínů a ceny (slevy) budou z diskuze odstraněny, protože bez nich jde o čistou reklamu, a ta ve Fóru není povolena. 2. Do diskuze mohou přispívat jen firmy, které u nás mají Profil Profesionála. - diskuze není určena pro doporučování vizážistek / kadeřnic, které znáte - diskuze není určena pro volné termíny jiných firem než našich Profesionálů. Jsi-li vizážistka / kadeřnice a chceš se zapojit, musíš se u nás nejdříve registrovat jako Profesionál. Jsi nevěsta a hledáš vizážistku / kadeřnici na poslední chvíli? Napiš do této diskuze datum a město, kde se Tvá svatba koná, a jakou máš přestavu. Chcete-li reagovat na některou nabídku, napište mu vzkaz do IP (Interní pošty). Tak si podrobnosti dohodnete už mezi sebou a diskuze zůstane přehledná - budou zde jen nabídky a poptávky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nabízím svatební líčení a účes ve dnech 28. a 29.8., 4.9., 18.9. , 25. a 26.9. v Praze, středočeském, královehradeckém kraji a na Vysočině. V případě zájmu i dále :-)
Odpovědět
Hledám kadernici na středu 9.9.2020 Valtice..Diky
Odpovědět
Profilova fotka

Odpovědět
Dobrý den, sháním vizážistku na termín 19.9.2020, lokalita Postupice (na trase Benešov-Vlašim) - líčení a účes v místě svatby. Ideálně ranní/dopolední hodiny - cca na 11:30 bych potřebovala být ready 🙂 Jedná se o účes + make-up pro mě (představa je volnější drdol nebo pouze stažené vlasy od obličeje + navlnění a přirozené líčení) + možná líčení mamky a svědkyně. Zkouška ideálně Praha, případně Benešov v pátek/neděli odpoledne. Prosím o kontakt, včetně ceny, do zpráv.
Odpovědět
Profilova fotka
@helluc Dobry den, pisi Vam zpravu.
Odpovědět
Poptávám nejlépe vizážistku a kadeřnici v jednom z okoli Mladé Boleslavi či Doks na 10.10.2020, v dopoledních hodinách. Děkuji moc. 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@cerzuz Dobry den, termin mam volny, mohu za Vami prijet, mam to kousek. Mrknete na moje fotky liceni i ucesu na fcb a kdyztak se ozvete. Hezky den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Milé budoucí nevěsty, ráda bych Vám nabídla volné svatební termíny od 24.10.2020. Působím po celé Jižní Moravě.
Odpovědět
Profilova fotka
Milé dámy, pokud hledáte na rok 2021 vizážistku, která vás nejen nalíčí, ale i učeše, jsem tu pro Vás. V případě zájmu mne necáhejte kontaktovat!
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Hledám vizážistku pro svatební účes a make-up 26.6.2021 Jaroměř Východní Čechy Děkuji za nabídky
Odpovědět
Dobrý den, hledám kadeřnici a vizážistku na termín 3.7.2021. Okolí Přerov, Olomouc, Prostějov, Lipník. Děkuji moc za nabídky 🙂
Odpovědět
Hledám vizážistku pro svatební účes a make-up 22.5.2021 Provodín (Česká Lípa). Děkuji za nabídky.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, hledám kadeřnici pro svatební účes (případně zároveň i vizážistku, ale není nutné), termín 29.5.2021 Pardubice a okolí. Předem moc děkuji za nabídky 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Zuzko, Píši Vám zprávu. Markét
Odpovědět
Dobrý den, sháním vizážistku/kadeřnici 7.8.2021. Svitavy, Děkuji
Odpovědět
Hledám vizážistku na účet i líčení pro 12.6. ve Žďárských vrchách. Budu ráda když rovnou pošlete ceny a odkaz třeba na galerii s vaší prací. Předem díky za nabídky.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, chystáme svatbu na 11.9.2021 v Hořejším Vrchlabí a pomalu začínám shánět někoho, kdo by mne nalíčil a učesal. Pokud máte nějaké tipy z okolí Vrchlabí, Jilemnice a okolí (aby za mnou kvůli tomu někdo nemusel dojíždět 100 km) - prosím do soukromé zprávy. Moc děkuji předem! 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, nabizim volny termin 5.6.2021 na liceni a uces :-) Praha a stredocesky kraj, v pripade zajmu i dale..
Odpovědět
Profilova fotka
@khristina_kulinich Dobry den, termin mam volny, delam liceni a ucesy, ale nestriham. Pokud by jste mela zajem, napiste a vymyslime to treba i se zkouskou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@eva_konigsmarkova Dobrý den, píši Vám SZ. Jana
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, na 11.9.2021 hledám nějakou šikovnou vizážistku, nejlépe i s česáním (myslím, že to nebude žádný složitý účes - navlnění dlouhých vlasů + sepnutí na jednu stranu). Místo přípravy je na farmě v Klokočově u Oder. Předem moc děkuji za nabídky. Hezký den Lucie
Odpovědět
Profilova fotka
Volne terminy na liceni a uces v kvetnu i cervnu :-) Praha, stredocesky kraj, v pripade zajmu i dale. Balicek liceni s ucesem vc. zkousky 5000 Kc, doprava dle vzdalenosti, na Nymbursku zdarma :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, sháním vizážistku a kadeřnici v jednom, na svatbu 4.9.2021 . Děkuji!
Odpovědět
Profilova fotka
@lucie_kopcova Dobrý den, váš svatební termín mám volný a ráda vám nabídnu své služby. Vizážistka Kristy
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, sháním kadeřnici a ideálně i vizážistku v jednom na 19.6.2021, oblast Jizerských hor. Styl 20.-30.léta. Za případné nabídky děkuji!
Odpovědět
Profilova fotka
@eliska_zykmundova Dobrý den, píši Vám do interní pošty.
Odpovědět
Dobrý den, hledám svatební vizážistku na účes i líčení, 17.7.2021 v ranních hodinách, obřad 11:30, Veselá, u Zlína. Děkuji...
Odpovědět
Profilova fotka
Volné termíny na líčení a účes.. Červen: 4.,5.,,11.,12.,18.,25. červenec: 2.,9.,10.,16.,24.,30. Cena 5000 Kc za líčení a účes vč. zkoušky. Doprava 8 Kc/km. Lokalita Praha, středočeský kraj.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den milé nevěsty, dovoluji si Vám nabídnout volné termíny. Červen 25. Červenec: 2., 3., 9.,10., 16., 23., 30., 31. Srpen: 13., 14., 27., 28., Pokud Vás moje práce zaujme, podrobný ceník najdete na mém webu. Neváhejte mne kontaktovat kdykoliv. Dojíždím po celé ČR.
Odpovědět
Dobrý den, sháním vizážistku na svatební účes a líčení na 18.9.2021. Všeradice u Berouna. 🙂 Děkuji.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?