Menu Forum

Kosmetička / kadeřnice - (okolí F-M, Havířov, Třinec?) - 23.4.2016

1. bře 2016  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
m0net
Registrovala se 21. října 2015 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky. Má 1 přítele. Region Frýdek-Místek.
  • Svatba byla 23. dubna 2016
fotoportrét
fotoportrét
m0net
Registrovala se 21. října 2015 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky. Má 1 přítele. Region Frýdek-Místek.
  • Svatba byla 23. dubna 2016
 Dobrý den,

můžete mi prosím doporučit dobrou profi kosmetičku a kadeřnici, která by byla ochotna dojet ráno v den svatby do Hnojníka? Termín svatby 23.4., takže už to docela spěchá. emoticon
29. únor ve 12:13  •  Svatba byla v dubnu 2016  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
salonvanessa
svatební salon Vanessa
PRO

Svatební oblečení a obuv - Region Ostrava
14

“Jana Kouřilová 5označit hvězdičkouMěla jsem velmi jasnou představu o šatech. Netuším jak to dokázalim ale připravili mi ty nejkrásnější a nejdokonalejší šaty. Děkuji moc za perfektní péči a snahu splnit mi přání 2. červen 2016 ·”
(Před 5 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
salonvanessa
svatební salon Vanessa
PRO

Svatební oblečení a obuv - Region Ostrava
14

“Jana Kouřilová 5označit hvězdičkouMěla jsem velmi jasnou představu o šatech. Netuším jak to dokázalim ale připravili mi ty nejkrásnější a nejdokonalejší šaty. Děkuji moc za perfektní péči a snahu splnit mi přání 2. červen 2016 ·”
(Před 5 měsíci)

Nikol Nedorostková tel 737866067 spolupracujeme spolu a je opravdu dobrá vizážistka. Kadeřnice jsou dobré ve Svibici /Český Těšín/ mají salon Sante /Bibiana 606916901 česaly mi modelky na modní přehlídky a jsou to holky šikovné. Salon Vanessa Havířov
1. bře ve 14:18  •  www.salonvanessa.cz  •  To se mi líbí