Menu Forum

Kolín 20.2.2016 Svatba - Kosmetička?

5. únor 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
terezka89
1
Registrovala se 19. června 2014 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků. Region Kolín.
  • Svatba byla 20. února 2016
    Region Kolín
fotoportrét
fotoportrét
terezka89
1
Registrovala se 19. června 2014 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků. Region Kolín.
  • Svatba byla 20. února 2016
    Region Kolín
 Potřebuji ze sebe alespoň jednou v životě udělat člověka. Jsem půl roku po porodě a sebevědomí a mé tělo je fuč.... Je tu někdo ne moc drahý, kdo líčí k nepoznání?
Děkuji Terka
7. led v 15:31  •  Svatba byla v únoru 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
verhu (33 r.)
20
Registrovala se 10. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 11 příspěvků. Má 20 přátel. Poděbrady, Region Nymburk.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
verhu (33 r.)
20
Registrovala se 10. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 11 příspěvků. Má 20 přátel. Poděbrady, Region Nymburk.
  • Neví, kdy bude svatba
 @terezka89 Ahoj, je to ještě aktuální?
18. led ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
18. led v 16:00 • vobinka
fotoportrét
fotoportrét
luciejanouskova
Make-up artist Lucie Janoušková
Lucie Janoušková PRO

Krása - Region Mladá Boleslav
18

“Milé nevěsty, uvolnil se mi termín 11.6.2016 a proto pokud ještě stále někdo nemáte na tento termín vizáž, mohu Vám být k dispozici. Pro více informací pište ;). Krásný den Lucie”
(Před 6 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
luciejanouskova
Make-up artist Lucie Janoušková
Lucie Janoušková PRO

Krása - Region Mladá Boleslav
18

“Milé nevěsty, uvolnil se mi termín 11.6.2016 a proto pokud ještě stále někdo nemáte na tento termín vizáž, mohu Vám být k dispozici. Pro více informací pište ;). Krásný den Lucie”
(Před 6 měsíci)

@terezka89 Dobrý den Terezko,
pokud stále sháníte a líbí se Vám má práce, volejte pište, Váš termín mám volný, do Kolína není problém dojet.
Lucie
5. únor ve 20:13  •  www.facebook.com/lucie.janouskova.makeup.artist  • Odpověz  •  To se mi líbí