Menu Forum

Kadeřnice, vizážistka Opava 9.9.2017

13. říj 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
elink (22 r.)
Registrovala se 19. března 2016 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Má 1 přítele. Region Opava.
  • Svatba bude 9. září 2017
    Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
elink (22 r.)
Registrovala se 19. března 2016 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Má 1 přítele. Region Opava.
    Region Opava
 Nevěsty, máte prosím tip na dobrou kadeřnici a vizážistku v Opavě ? Koho by jste z vlastní zkušenosti doporučily ? ( osvědčené KK makeup studio je už s našim termínem bez šance :D) Děkuji za příspěvky.
12. říj ve 21:53  •  Svatba bude v září 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
salonvanessa
svatební salon Vanessa
PRO

Svatební oblečení a obuv - Region Ostrava
14

“Jana Kouřilová 5označit hvězdičkouMěla jsem velmi jasnou představu o šatech. Netuším jak to dokázalim ale připravili mi ty nejkrásnější a nejdokonalejší šaty. Děkuji moc za perfektní péči a snahu splnit mi přání 2. červen 2016 ·”
(Před 5 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
salonvanessa
svatební salon Vanessa
PRO

Svatební oblečení a obuv - Region Ostrava
14

“Jana Kouřilová 5označit hvězdičkouMěla jsem velmi jasnou představu o šatech. Netuším jak to dokázalim ale připravili mi ty nejkrásnější a nejdokonalejší šaty. Děkuji moc za perfektní péči a snahu splnit mi přání 2. červen 2016 ·”
(Před 5 měsíci)

Zkuste si najíd na googlu p. Šneidrová Karolína šila si u nás svatební šaty a vím že je vychválená co se líčení týče emoticon
13. říj v 16:48  •  www.salonvanessa.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elink (22 r.)
    Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
elink (22 r.)
    Region Opava
 @salonvanessa Děkuji za tip, to je právě zmiňované KK makeup studio, které už má uplně plno emoticon
13. říj v 18:57  •  Svatba bude v září 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí