Menu Forum

Kadeřnice + vizážistka 16.9.2017, Frýdek-Místek, Havířov, Český Těšín??

10. srp 2017  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
michela86
Registrovala se 14. ledna 2017 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků. Region Frýdek-Místek.
fotoportrét
fotoportrét
michela86
Registrovala se 14. ledna 2017 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků. Region Frýdek-Místek.
 Dobrý den, na 16. 9. 2017 hledám šikovnou paní či slečnu na líčení a účes v okolí Frýdku-Místku, Havířova a Českého Těšína??? Prosím poraďte nebo nabídněte své služby. Děkuji emoticon
17. led 2017 ve 23:04  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
jesterkateckovana
2
Registrovala se 3. prosince 2013 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 26 příspěvků. Region Frýdek-Místek.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
jesterkateckovana
2
Registrovala se 3. prosince 2013 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 26 příspěvků. Region Frýdek-Místek.
  • Neví, kdy bude svatba
 https://www.facebook.com/clairplumhmu/?fref=ts
17. led 2017 ve 23:06  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
salonvanessa
svatební salon Vanessa
PRO

Svatební oblečení a obuv - Region Ostrava
22

“Jana Kouřilová 5označit hvězdičkouMěla jsem velmi jasnou představu o šatech. Netuším jak to dokázalim ale připravili mi ty nejkrásnější a nejdokonalejší šaty. Děkuji moc za perfektní péči a snahu splnit mi přání 2. červen 2016 ·”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
salonvanessa
svatební salon Vanessa
PRO

Svatební oblečení a obuv - Region Ostrava
22

“Jana Kouřilová 5označit hvězdičkouMěla jsem velmi jasnou představu o šatech. Netuším jak to dokázalim ale připravili mi ty nejkrásnější a nejdokonalejší šaty. Děkuji moc za perfektní péči a snahu splnit mi přání 2. červen 2016 ·”
(Před 2 lety)

Doporučuji P. Nedorostková nebo P.Zubaková. Obě líčí nevěsty z mého salonu a jsou fakt super. Jsou z Havířova. Pokud budete mít zájem napíšu vám tel
Kadeřnice znám v Českém Těšině BIBIÁNA ŠČERBOVÁ a PETRA VOJTYLKOVÁ salon Sante.
Jsou taky perfektní
18. led 2017 v 11:14  •  www.salonvanessa.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
t_makovice
7
Registrovala se 16. listopadu 2015 na beremese.cz. Přidala 51 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
  • Svatba byla 5. července 2017
    Těrlicko, Hotel Grunt No. 135, Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
t_makovice
7
Registrovala se 16. listopadu 2015 na beremese.cz. Přidala 51 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
  • Svatba byla 5. července 2017
    Těrlicko, Hotel Grunt No. 135, Region Frýdek-Místek
 Misa Bernatikova liceni,Veronika Popovicova vlasy-spolupracuji spolu.
20. led 2017 v 17:58  •  Svatba byla v červenci 2017  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
nicolevisage
Make-up artist Nicola Václavínková
Nicola Václavínková PRO

Krása - make-up a účes - Region Frýdek-Místek
4

“Milé nevěsty, pro tuto sezónu nabízím poslední volné termíny pro svatební líčení a sice 2.6., 9.6. a 25.8. 💍 Pátky či ostatní termíny po domluvě.”
(Před 3 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
nicolevisage
Make-up artist Nicola Václavínková
Nicola Václavínková PRO

Krása - make-up a účes - Region Frýdek-Místek
4

“Milé nevěsty, pro tuto sezónu nabízím poslední volné termíny pro svatební líčení a sice 2.6., 9.6. a 25.8. 💍 Pátky či ostatní termíny po domluvě.”
(Před 3 měsíci)

Dobrý den, do zpráv zasilam svou nabídku.

Hezky den,
Nicola
19. bře 2017 v 10:04  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gladys1 (29 r.)
Petra Grézlová Make-up Artist
Petra PRO

Krása - make-up a účes - Region Ostrava
29

“Milé nevěsty, nezahalte a nezapomeňte si vizážistku rezervovat s dostatečným předstihem, termíny na příšští rok se mi rychle plní. Tímto chci oznámit, že přijímám rezervace na rok 2018. Moc se na Vás těším :-).”
(Před 9 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
gladys1 (29 r.)
Petra Grézlová Make-up Artist
Petra PRO

Krása - make-up a účes - Region Ostrava
29

“Milé nevěsty, nezahalte a nezapomeňte si vizážistku rezervovat s dostatečným předstihem, termíny na příšští rok se mi rychle plní. Tímto chci oznámit, že přijímám rezervace na rok 2018. Moc se na Vás těším :-).”
(Před 9 měsíci)

Dobrý den, píšu Vám zprávu emoticon

Mějte se krásně
Petra
10. srp 2017 v 19:53  •  Svatba byla v červnu 2014  •  www.facebook.com/petragrezlovamakeup  •  To se mi líbí