Menu Forum

Kadeřnice + kosmetička 7.7.2018 Plzeň

26. dub 2018  • 
fotoportrét
fotoportrét
chochma
Registrovala se 25. dubna 2018 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Plzeň.
  • Svatba byla 7. července 2018
fotoportrét
fotoportrét
chochma
Registrovala se 25. dubna 2018 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Plzeň.
  • Svatba byla 7. července 2018
 S.O.S., sháním na poslední chvíli kosmetičku + kadeřnici, co by mi jakožto nevěstě udělala líčení i ůčes a současně nalíčila i maminky. Svatbu máme v Zámecké fořtovně P.Metternich (kousek za Oborou), ale jinak jsme z Plzně. Prosím, poraďte někoho na doporučení emoticon
25. dub 2018 v 19:07  •  Svatba byla v červenci 2018  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
janadufkova
Jana Dufková make-up & hairstyling
Jana Dufková PRO

Krása - make-up a účes - Region Praha
23

“MILÉ NEVĚSTY!!! Svatební sezóna pomalu končí, obrovský dík Vám všem, co jste si mne vybraly! Už se těším na sezónu 2019 a budu se opět snažit, abych Vám byla nápomocná nejen na vytvoření make-upu a účesu, ale taky příjemnou společnicí při svatebním frmolu. Přeji Vám, ať jste v životě šťastné! Vaše vizážistka Jana”
(Před 8 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
janadufkova
Jana Dufková make-up & hairstyling
Jana Dufková PRO

Krása - make-up a účes - Region Praha
23

“MILÉ NEVĚSTY!!! Svatební sezóna pomalu končí, obrovský dík Vám všem, co jste si mne vybraly! Už se těším na sezónu 2019 a budu se opět snažit, abych Vám byla nápomocná nejen na vytvoření make-upu a účesu, ale taky příjemnou společnicí při svatebním frmolu. Přeji Vám, ať jste v životě šťastné! Vaše vizážistka Jana”
(Před 8 měsíci)

Dobrý den, jsem z Prahy, ale nabídku Vám pošlu do interní pošty. Jana emoticon
26. dub 2018 v 15:58  •  www.vizaz-image.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí