Menu Forum

Kadeřnice a vizážistka v 1 osobě, 6.6.2014, Praha-východ

17. led 2014  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
snehulkab
1
Registrovala se 14. května 2011 na beremese.cz. Přidala 10 příspěvků. Má 2 přátele. Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
snehulkab
1
Registrovala se 14. května 2011 na beremese.cz. Přidala 10 příspěvků. Má 2 přátele. Region Praha - východ.
 Dobrý den,
hledám šikovnou kadeřnici a vizážistku v jedné osobě, která by si uměla poradit s mým ksichtíkem emoticon, a která nemá problém přijet za mnou v den svatby k nám domů (cca 30 km od Prahy). Na zkoušku jsem schopna dorazit v rámci Prahy. Termín svatby 6.6.2014.
Děkuji emoticon
12. led 2014 ve 22:41  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
petramuzikova
Make-up Artist - Hair Stylist Petra Mužíková
Petra Mužíková PRO

Krása - Region Praha
29

“Za letošní sezonu jsem měla tu čest ve Svatební den zkrášlit 41 nevěst... 44 svatebčanek a najela jsem 2 694 km. Dostala jsem nespočet krásných sms, e-mailů a dárečků. Srdce mám plné vzpomínek, které tam navždy zůstanou. Sem dojatá při tomto součtu, bylo to krásných několik měsíců a všechny nevěsty, jste byli báječné a nezapomenutelné! Děkuji za krásnou svatební sezonu”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
petramuzikova
Make-up Artist - Hair Stylist Petra Mužíková
Petra Mužíková PRO

Krása - Region Praha
29

“Za letošní sezonu jsem měla tu čest ve Svatební den zkrášlit 41 nevěst... 44 svatebčanek a najela jsem 2 694 km. Dostala jsem nespočet krásných sms, e-mailů a dárečků. Srdce mám plné vzpomínek, které tam navždy zůstanou. Sem dojatá při tomto součtu, bylo to krásných několik měsíců a všechny nevěsty, jste byli báječné a nezapomenutelné! Děkuji za krásnou svatební sezonu”
(Před 2 lety)

Dobrý den, zkuste se podívat na můj profil i facebook. Váš datum mám volný a nemám problém kamkoli dojet... emoticon krásný zmrzlý den. Petra
13. led 2014 v 07:58  •  www.facebook.com/profesionalnivizazistkapetramuzikova  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinabartoskova
Martina Bartoskova Make-up Artist
Martina Bartoskova PRO

Krása - Region Praha
39

“Svatební líčení + svatební účes včetně zkoušky za 4000 Kč. Běžná cena 5000 Kč. Praha a střední Čechy. Velký last minute 19.7., dále 26.7. Budu se těšit :-)”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
martinabartoskova
Martina Bartoskova Make-up Artist
Martina Bartoskova PRO

Krása - Region Praha
39

“Svatební líčení + svatební účes včetně zkoušky za 4000 Kč. Běžná cena 5000 Kč. Praha a střední Čechy. Velký last minute 19.7., dále 26.7. Budu se těšit :-)”
(Před 3 lety)

Dobrý den,
můžeme se domluvit, zatím mám tento termín volný. Budu se těšit, Martina
17. led 2014 v 19:05  •  www.bartoskova.cz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
6. kvě 2014 ve 21:28 • barvik81