Kadeřnice a vizážistka na svatbu z Prahy-západ

Ahoj holky, nevite nahodou o sikovne kadernici nebo vizazistce, ktera pracuje na Praze-zapad, pripadne ktera by byla ochotna cestovat z Prahy asi 25 km? Diky
Odpovědět
Profilova fotka
teď jsme vedli debatu s TAMY na obdobné téma. Napiš jí, určitě to dá více info. Z.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Ja mam super zkusenosti se slecnou Celbovou, kontakt ti pisnu do IP :-) .
Odpovědět
hami: mě taky prosím ;-)
Odpovědět
hami můžu taky poprosit o kontakt? Děkuju...
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
ahojky, mohla bych Vás poprosit o kontakt na slecnu Celbovou, sháním kadeřnici vizážistku v jednom:o)) děkuju moooc.
Odpovědět
Profilova fotka
holky já mám supr zkušenost s kadeřnicí Janou, (doporučovala jsem ji holkám vedle v diskusi), je sice z prahy, ale dojede i za prahu (asi dle vzdalenosti a domluvy), je to moc milá a sympatická holka. Tak ji vždycky v diskusi zmíním, protože jsem z ní byla nadšená!!:-)kdybyste chtěli taky Vám pošlu IP. líčí i češe. papa
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, prosím taky o kontakt na pí Celbovou. Slečna od máji má už obsazeno. děkuji
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
ahoj holky, doporučte mi prosím kadeřnici v této oblasti,díky.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, stále hledám kadeřnici. nemáte nějaký tip na šikovnou.díky. jednu jsem již vyzkoušela,ale bohužel jsem byla zklamaná :-(
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 7 měsících
Ahojky, hledám šikovnou vizážistku a kadeřnici v jednom :-) v oblasti Prahy - západ (blízko Jesenice), která by byla ochotná dojet ráno domů k nevěstě, tedy mně ;-) . Budu mít družičky a ty bych také chtěla nechat nalíčit a učesat za rozumnou cenu. Prosím napište mi do IP nějaké reference, díky moc ;-)
Odpovědět
up :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, takja se pridavam, prosim o kontakt na vizazistku a kadernici v jednom, ktera by byla ochotna prijet - okres Velvary. Par jsem jich uz zkontaktovala (z Prahy), ale nechteji prijet... Diky moc!
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Jo jo, v nedeli :-) A s vizazistkou (tou) a kadernici (kem) v jednom to asi vzdam a zajdu do mistniho kadernictvi najit nekoho sikovneho. (Dopravu tam a zpet bych jim urcite uhradila..) Ty jsi od Velvar?
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
ahoj, asi se budu opakovat, ale paní nikola miláčková nebo romana beitlová, tak jsou oblíbené, pořád mají plno, bohužel ani pro mě neměli volno, tak jsem se líčila sama.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 2 letech
Ahojky nevěsty nevíte nějaké levné( 1000,-) a ochotné vizážisce co to doopravdy umí a je ochotna dojet až ke mě domů..bydlím na praze západ.zatníky nejlepe tedy z mého okolí...to by bylo nejlepší...dikys mocc :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
taky bych někoho potřebovala, nemáte tip? :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Ahoj, kdyby jste někdo věděl o šikovné kadeřnice, která by dojela na svatbu do Horních počernic v Praze, budu jedině ráda. Když tak tipy zprávou. Děkuju moc.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?