Menu Forum

Kadeřnice a vizážistka 8.8.2015 Olomouc

fotoportrét
fotoportrét
macronka
Registrovala se 8. ledna 2015 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků. Region Olomouc.
  • Svatba byla 8. srpna 2015
fotoportrét
fotoportrét
macronka
Registrovala se 8. ledna 2015 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků. Region Olomouc.
  • Svatba byla 8. srpna 2015
 Ahoj,
sháním strašně šikovnou vizážistku a kadeřnici na svatbu jak pro mne, tak pro družičky a maminky. Děkuji za Vaše doporučení! emoticon
8. led 2015 v 15:20  •  Svatba byla v srpnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
weddingvisage
Krása člověka spočívá v malickostech
Barbora faltusova PRO

Krása - Region Praha
1

“Termíny na svatby v roce 2015 se již plni, proto neváhejte a kontaktujte mne:) tesim se na Vás. Mohu sjednat i před svatební foceni glamour a boudoir za příjemné ceny. Při rezervaci termínu do konce ledna 10% sleva na me služby.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
weddingvisage
Krása člověka spočívá v malickostech
Barbora faltusova PRO

Krása - Region Praha
1

“Termíny na svatby v roce 2015 se již plni, proto neváhejte a kontaktujte mne:) tesim se na Vás. Mohu sjednat i před svatební foceni glamour a boudoir za příjemné ceny. Při rezervaci termínu do konce ledna 10% sleva na me služby.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, pokud ještě nemáte vybráno, jsem Vám plné k dispozici. Tento termín mam ještě volný. Pokud se Vám ma prace líbí, budu rada pokud mne kontaktujte. Dekuji a přeji hezky den
8. led 2015 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
29. led 2015 ve 22:24 • vendy776