Menu Forum

Kadeřnice a kosmetička 18.6.2016 Teplice ?

26. dub 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
katerinabra
1
Registrovala se 21. ledna 2016 na beremese.cz. Přidala 12 příspěvků. Region Teplice.
  • Svatba byla 18. června 2016
fotoportrét
fotoportrét
katerinabra
1
Registrovala se 21. ledna 2016 na beremese.cz. Přidala 12 příspěvků. Region Teplice.
  • Svatba byla 18. června 2016
 Hledám kosmetičku a kadeřnici na 18.6.2016
26. dub v 11:55  •  Svatba byla v červnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
sanndra (26 r.)
2
Registrovala se 5. června 2014 na beremese.cz. Přidala 67 příspěvků. KV, Region Karlovy Vary.
  • Svatba byla 20. června 2015
    Karlovy Vary, Region Karlovy Vary
fotoportrét
fotoportrét
sanndra (26 r.)
2
Registrovala se 5. června 2014 na beremese.cz. Přidala 67 příspěvků. KV, Region Karlovy Vary.
  • Svatba byla 20. června 2015
    Karlovy Vary, Region Karlovy Vary
 Dobrý den, mám docela dobrou zkušenost s velmi příjemnou vizážistkou, která zároveň i češe. Letos se první rok zaměřuje na svatby, takže má zavádějící ceník. Nemám u sebe zrovna její vizitku, ale má fb stránky pod jménem Iveta Vítková (Iveta Zahálková Vítková Make up artist). Když jsem s ní mluvila naposled, tak i jezdila mino své bydliště a pracoviště emoticon
Příjemné přípravy a krásnou svatbu emoticon
26. dub ve 12:03  •  Svatba byla v červnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ladekor (30 r.)
LA DEKOR
Alice Levínská PRO

Svatební obchod - Region Mělník
PRO Shop: 20 inzerátů
2
fotoportrét
fotoportrét
ladekor (30 r.)
LA DEKOR
Alice Levínská PRO

Svatební obchod - Region Mělník
PRO Shop: 20 inzerátů
2
 @katerinabra
Dobrý den,
Chtěla jsem Vám odpovědět, ale vidím, že ve fóru se má pouze radit a diskutovat. Takže nevím, zda sháníte svatební make-up a účes nebo jen chcete poradit😊. Pokud sháníte, tak snad admin nebude naštvaný, když se podíváte ke mne na profil a v případě zájmu napíšete☺️
Hezký večer, Alice
26. dub ve 21:09  •  www.facebook.com/ladekor.melnik  • Odpověz  •  To se mi líbí