Je cena za 950Kč málo nebo hodně? Poradíte?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky Holky,chtěla bych se zeptat,kolik tak za líčení??Nevím jestli tohle tém atady bylo..pokud ano uvitám odkaz:-) Jinak mě moje kosmetička nabídla svatební líčení za 950kč.Příjde mi to dost nebo se mi to jen zdá?!:-)
Odpovědět
@elisp jen pár přátel, ale každý si přivede svou drahou polovičku já myslím, že to vyjde tak cca do 30 osob +-
Odpovědět
@evaluk My také tak.. příbuzní +nejbližší kamarádi, cca 35 lidí.. ale budeme je mít pozvané všechny od rána až do večera.. a na večer také plánujeme živou hudbu...
Odpovědět
@elisp tak to je jasné, starat se o ně po celý den se pěkně prodraží, ale co .... snad je to jen jednou za život, ne? :-))
Odpovědět
@evaluk Přesně tak to také beru... je to jednou za život, tak proč si nedopřát ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já platím 1000 dohromady se zkouškou v Praze. Bez ní by to bylo za 600. Každý další na svatbě namalovaný obličej vyjde na 200. Slečna přišla na zkoušku domů, přijde i v den svatby, a to i v případě, že bych prý chtěla, aby přišla hoooodně brzy. Byla moc milá, má šikovné ruce a moc se jí to povedlo. Sehnala jsem sice spoustu jiných, ale za ty samé peníze se nepotáhnu někam do centra v den svatby...
Odpovědět
Profilova fotka
Já platila za zkoušku 1 000,-, ale s paní vizážistkou jsme řešily výběr komplexně (od barvy látky, střihu šatů, materiálu - nechala jsem si šaty šít, přes typ kytky, spolu s kadeřnicí řešily i tón vlasů, protože nejsem ani vyhraněně teplý ani studený typ). Jednalo se o dvě schůzky, které trvaly celkem dlouho. S nalíčením jsem byla velmi spokojená, tak této investice nelituji.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, měla jsem u mé kosmetičky v Praze 2 zkoušky a neplatila jsem nic. Ve svatební den mne přijela nalíčit domů a za to jsem nic neplatila, protože jsem to dostala jako svatební dar a líčení pro svědkyně, sestru a maminku stálo dohromady 600,- a to si nechtěla vzít nic za dopravu, tak jsme se ještě přetahovali o peníze :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzik22 Ahoj Zuzko, to je tedy super cena... :-D Zvlášť na Prahu. No, mne to vyjde asi celkem draho, pokud líčení ve svatební den bude stát stejnou sumu, plus dopravu , paní to má tam a zpět skoro 50 km. sice po dálnici, časově je to 15 minut, ale na kilometry je to takhle. Ale tak , už jsem vybrala.... a je to jednou za život. Ale Tvoje cena fakt super!
Odpovědět
Profilova fotka
@leiladelly Ahojky. Kdybych se k ní před třemi lety nedostala a nechodila k ní na kosmetiku, tak o Kamilce ani nevím...Myslím, že sis taky vybrala dobře. Důležité je, že tomu člověku věříš a je na něj spolehnutí. To je k nezaplacení!!! Kdy se vdáváš, jestli se můžu zeptat?
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzik22 Ano, máš pravdu. Paní věřím, má vkus a dívá se na člověka komplexně. Svatbu máme 27.8.2011 . :-) A jaká byla Tvoje svatba? Podívám se později do albíčka... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@leiladelly To jste s líčením na nejlepší cestě!!! Už se těším na fotky a moc držím palce!!! Svatba byla nádherná. My jsme si to s manželem užívali, pořád se smáli a ostatní členové byli nervózní ( zvláště moje maminka). Dokonce mi půl hodiny před odjezdem přišla vynadat, že za chvíli odjíždíma a já tady lítám v kalhotkách :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzik22 Děkuji moc. Také už se těším. My máme svatbu jen s přáteli, spíš to pojmeme jako prima párty ;-) Můj tatínek už dávno umřel, toho bych tam moc chtěla. Ale tak, už se může dívat jen shora. Radkův tatínek zas jde na operaci, zbývá Radkova maminka Liduška a ta vyfasuje naše haranty :-D Ať chvíli nemusíme hlídat, krmit, vychovávat..... :-D Je to vidět, že jste si svatbu užili, záříte štěstím. Ať se Vám moc dobře daří :-)
Odpovědět
Článek se načítá
v Příboře 1000,-kč i se zkouškou, ale líčení s Mary Kay,vždy lépe zvolit vizážistu a pokud je i kosmetička tak můžete předem i na ošetření pleti
Odpovědět
Profilova fotka
V okolí Ostravy (Petřkovice) jsem dala 700Kč za svatební líčeni i se 2-ma zkouškama.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?