Je cena za 950Kč málo nebo hodně? Poradíte?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky Holky,chtěla bych se zeptat,kolik tak za líčení??Nevím jestli tohle tém atady bylo..pokud ano uvitám odkaz:-) Jinak mě moje kosmetička nabídla svatební líčení za 950kč.Příjde mi to dost nebo se mi to jen zdá?!:-)
Odpovědět
Profilova fotka
kami:scháníš vizážistku z Prahy???Můžu ti na jednu dát kontakt, líčí modelky a fotomodelky. Používá kosmetiku a make-up zn.Artistry. Viděla jsem to líčení v reálu, a je to bomba. Udělá typologii pleti, ošetří ti jí (tu pleť).Je hrozně fajn
Odpovědět
Neshanim, mela jsem objednanou jednu pani - kosmeticku, co mela prijit v den svatby za mnou na hotel, budu se totiz vdavat v Krumlove a v patek jsme meli schuzku s fotografem, ten je prazsky a nabidl, ze by vzal sebou na foceni pritelkyni, je vizazistka, ale cena 500 Kc za naliceni se mu zdala malo... takze proto se ptam, kolik to vlastne stoji. Myslim, ze v Krumlove jsou ceny trochu nizsi.
Odpovědět
Profilova fotka
To určitě, Praha je nejdražší :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,tak já mám zamluvenou vizážistku a kadeřnici v jednom a to za 2800kč :-( ,tak si říkám,zda to není moc,když koukám na Vaše ceny :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak to koukám jaké jsem měla štěstí, protože mám kosmetičku, která pro štěstí líčí nevěsty zadarmo. Před svatbou jsem tam byla jednou na kosmetice a na zkoužce líčení - dohromady asi 500,-Kč a za kadeřnici jsem dala 500,-Kč a to učesala mě i svědkyni ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
teri12: 2800,-???Tak to je mazec. Já mám kadeřnici+vizážistku z Prahy a dohromady i se zkouškami si řekla 1800,- ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
linda:cena je stejná, jak pro krátké, tak dlouhé vlasy. Nedělá rozdíly a pracuje s kosmetikou Artistry, líčí midelky na focení, přehlídky atd. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
modelky :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky,sorry,že se vměšuji do dizkuse,ale také sháním nějakou dobrou kosmetičku,ale jsem z Ovy
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Ahojky já jsem platila cca 1100.- a jednalo se o líčení kosmetikou Mary Key... v této ceně bylo zahrnuto líčení mě, mojí maminky, dále lesk na rty,matující papírky a samozřejmě doprava...spokojenost maximální. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No já mám tu výhodu, že i když nejsem kosmetička, nalíčím se sama. Vyžívám se v tom, baví mě to.Rtěnkama, řasenkama, pudrama atd.. to u nás doma přetíká :-D takže si troufám říct, že to zvládnu sama. Snad si nevypíchnu oko řasenkou z té nervotity :-p Uvidíme nakonec jak to dopadne, ale vadilo by mi kdyby mě měl někdo malovat a hlavně mi všechny ty ceny přijdou přemrštěné. Ale co se dá dělat, každá chceme být v ten den co možná nejkrásnější.Takže pokud můžu poradit, radši zaplatit nějakou tu kačku na víc, ale výsledek bude stát určitě za to.
Odpovědět
Profilova fotka
Kiki: ne, je z Kolína. myslím, že vlasy nedělá. Jestli by k Tobě přijela by asi záleželo na domluvě. Chceš kontakt?
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 2 letech
@andullak Ahojik, cetla jsem tvoji diskuzi, kde pises, ze ses kosmeticka z Plzne. Prosim, muzes mi dat nejaky kontakt na salon, kde pracujes nebo jestli jezdis licit i domu? Popripade mi poradit nejakou kosmeticku, ktera by byla ochotna prijet ke mne? Bydlim Plzen Bolevec :-) Dekuji, Lucka
Odpovědět
@kamikadze Já si myslím, že 500 za nalíčení, když to je jenom jedno líčení a bez zkoušky, tak že to je celkem optimální. Kdyby nebyla místní a byla v tom třeba i nějaká doprava nebo kdybys měla zkoušku či účes, tak to by bylo málo, ale jinak myslím, že to je tak akorát.
Odpovědět
Profilova fotka
@teri12 Ahojky, jsem na tom podobně, mám taky slečnu šikovnou - 2 v jednom a řekla si za obojí 2500,- (v ceně je ale i zapůjčení kosmetiky a příčesu na celý den). Říkala jsem si, že je to asi standard a pak začala zjišťovat že mnoho kamarádek pořídilo levněji. Nicméně slečna je moc šikovná, sedly jsme si, takže už měnit nebudu....
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Zdravím,nemáte někdo kontakt na dobrou a ne moc drahou vizážistku v Ostravě?Která by byla i ochotná přijet domů?díky
Odpovědět
Ahoj, dala byste některá doporučení na dobrou vizážistku z Prahy? Mám v plánu slečnu Bártovou, ale to mě vyjde na 2 500,- + doprava... :-(
Odpovědět
@elisp taky zvažuju p. Bártovou, její líčení je úchvatné s jsem si jistá, že bych nebyla zklamaná, ale 2500,- je pálka.. já počkám až na kolik vyjde celková kalkulace svatby (hlavně ještě nevím, kolik budou stát moje šaty) a pak se rozhodnu... fotky budu mít od Z.Scharf tak se strašně těším !
Odpovědět
@evaluk Já už se S.Bártovou jsem v kontaktu, a už se jí na příští rok prý začíná obsazovat, takže prý když budu mít zájem, at se raději ozvu co nejdříve... kdy budete mít svatbu?
Odpovědět
@elisp v prosinci (během adventu), zatím je všude volno a není problém nic na tohle datum zajistit, tak si myslím, že by mohla mít i paní Bártová volno ... když ne, tak aspoň nebudu mít dilema a bude si muset najít někoho jiného (a taky levnějšího :-) )
Odpovědět
@evaluk taky mám doporučení na Adélu Bartákovou... ale ta je stejně drahá :-) takže zimní svatbička... tak to není tak za dlouho :-)
Odpovědět
@elisp není, ale pořád mám pocit, že je na všechno času dost .. jakmile jsme zamluvili fotografku spadl mi kámen ze srdce a jsem klidná :-) Jaký máte rozpočet svatby, můžu-li se zeptat? my se točíme tak kolem 60 000,- a ne a ne to snížit, ba naopak :-(
Odpovědět
My plánujeme až na červen, takže já mám času také dost:-) během září chceme zamluvit obřad, a místo na hostinu, fotografku a rovnou i tu vizážistku.. a pak už je to brnkačka!:-) co vedlo pro vaší fotografku? dobré reference? My jsme se rozhodli pro paní Podžornou, fotí také krásně. Jinak rozpočet - no... já ani nevím :-) těch 60 budete mít i s hostinou? Já počítala že s hostinou něco kolem 100tis, spíš více :-(
Odpovědět
:-) @evaluk My plánujeme až na červen, takže já mám času také dost během září chceme zamluvit obřad, a místo na hostinu, fotografku a rovnou i tu vizážistku.. a pak už je to brnkačka! co vedlo pro vaší fotografku? dobré reference? My jsme se rozhodli pro paní Podžornou, fotí také krásně. Jinak rozpočet - no... já ani nevím :-) těch 60 budete mít i s hostinou? Já počítala že s hostinou něco kolem 100tis, spíš více :-(
Odpovědět
@elisp jojo reference (rozhodovali jsme se ještě mezi P.Šebestou a p. Valentou) ale mě se nejvíce líbila Scharf. Jinak budeme mít obřad a poté "svatební párty/raut" s hudbou a pozvaného asi budeme mít karikaturistu - aby zábava nevázla ..
Odpovědět
@evaluk a kolik plánujete lidí??
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?