Je cena za 950Kč málo nebo hodně? Poradíte?

Profilova fotka
Ahojky Holky,chtěla bych se zeptat,kolik tak za líčení??Nevím jestli tohle tém atady bylo..pokud ano uvitám odkaz:-) Jinak mě moje kosmetička nabídla svatební líčení za 950kč.Příjde mi to dost nebo se mi to jen zdá?!:-)
Odpovědět
luciasek: A kolik si bere za zkoušku? každopádně si nemyslím, že to je předražené a pokud by to bylo včetně zkoušky, tak naprosto super.
Odpovědět
já jsem platila 300 (100 za zkoušku a 200 za líčení ve svatební den) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
těch 950 je asi jen líčení ve svatební den...vidíš na to jsem se nezeptala
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem z Mar.Lázní a za líčení zaplatím 500 i s jednou zkoužkou.
Odpovědět
Profilova fotka
No ale co jsem koukala líčení v praze tak třeba i 2000 to mě docela vyrazilo dech:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, 950,- se mi zdá moc...já jsem z Ostravy a za zkoušku jsem platila 100,- a za svatební líčení v den svatby u nás doma 500,- .
Odpovědět
Profilova fotka
taky se mi to zdá moc,ale tuhle kosmetičku mám ověřenou.....tak ted řeším dilema..jestli 500 za někoho koho neznám a nebo dát 950 za něco u koho vím že to bude super..
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to jsem docela prekvapena, 1000 se mi zda moc
Odpovědět
luciasek: no já třeba ty 2tisíce budu platit ,je to včetně zkoušky,ale holt jsme v Praze a ceny jsou tu vyšší ,ale ráda za to zaplatím, protože jsem z ní nadšená. V tvém případě bych ty peníze obětovala a opravdu se nesnažila na sobě ve svatební den ušetřit..
Odpovědět
Profilova fotka
pokud ji mas osvedcenou tak bych do toho taky sla
Odpovědět
Profilova fotka
No já jsem sice jen u Pardubic,ale MOnika mi vždycky dělala nehty...a byla jsem nadmíru spokojená.Ted podražila,co to nedělá doma,ale už v salonu.
Odpovědět
Profilova fotka
Mě bude líčit sestra,je kosmetička,a budu mít od ní i gelové nehty.Jinak u kosmetičky bych platila 490kč.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No ne každý má holt to štěstí.ale tak my ušetříme na prstýnky tak mám na kosmetičku:-D
Odpovědět
mozno na porovnanie ceny roku 2006-2007 http://www.beremese.cz/forum/show.php... http://www.beremese.cz/forum/show.php... http://www.beremese.cz/forum/show.php...
Odpovědět
Profilova fotka
no uvidíme...
Odpovědět
Profilova fotka
vever14 Prosím o kontakt na kosmetičku v Praze?Jsi s ní spokojená?A jezdí i za klientkou třeba domů nalíčit? Díky moooc. Hledám nějakou dobrou kosmetičku na svatební líčení. :-)
Odpovědět
Ahoj nevěsty! Jsem kosmetička z Plzně a svatební líčení u nás stojí 180-250, zkouška je za 130. Nicméně pokud jste spokojené u vašich kosmetiček, tak bych ty peníze asi obětovala, je těžké najít někoho, kdo bude rozumět vašemu očekávání!
Odpovědět
Profilova fotka
Budu platit za svatební líčení v Praze 1600. Dostala jsem slevu, protože bydlím od kosmetičky cca 5 minut jízdy autem (ani ne). Přijde za mnou domů ve svatební den i na zkoušku. Její práce se mi líbí, líčí přirozeně. Vyzkoušenou jí nemám, ale jsem naprosto přesvědčená o tom, že provede úžasnou práci.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Luciasku, pokud mas tuto pani overenou a vis, ze opravdu odvede skvelou praci, radim ti, jdi do toho. Nezazijes vetsi zklamani nez nevypadat ve svuj svatebni den tak, jak sis predstavovala. Na nekterych vecech se nevyplati setrit a myslim, ze toto je jedna z nich. To liceni bude videt na fotkach a z fotek budes cerpat pamatku na cely zivot nejen ty a tvuj manzel, ale take vase pristi generace.
Odpovědět
Profilova fotka
já byla dnes na zkoušce - za 200,- Kč svatební bude stát stejně
Odpovědět
evita: tak to je skvělá cena, a jakou značkou líčí? Já budu mít zn. Mary Kay, a ta je dost drahá.... i když na normální líčení tuto značku nepreferuji, vizážistka, kterou mám, odmítá líčit jinou, zároveň je obchodní zástupce této značky, chápeme... ale cena teda bude určitě vyšší.... ]-(
Odpovědět
zkouška + líčení v den D + doprava 40km - 550,-, líčení kosmetikou M.Kay, paní líčila i na soutěži Miss ;-)
Odpovědět
kosmeticka x vizazistka, co je lepsi?
Odpovědět
Profilova fotka
vizážistka :-)
Odpovědět
a cena, za prazskou vizazistku...? Tak ten litr asi, co?
Odpovědět
Profilova fotka
blanka.k:kosmetika M.Kay je kvalitní a teď se hodně používá. V Praze na svatebním veletrhu s ní líčili :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já budu mít kosmetičku, která dřív dělala vyzážistku, takže 2v1 :-D Jinak cena od 550,- i se zkouškou. Chodím k ní normálně na kosmetiku a jsme domluvené, že bude líčit i mamku. Ale na zkoušku se teprve chystám.
Odpovědět
Profilova fotka
plus - mínus, já mám pražskou a platím 1000,- i s jednou zkouškou :-)
Odpovědět
diky, aspon budu mit nejakou predstavu o cene... to je darda, za uces budu platit v Krumlove 500 a za liceni dam tim padem jednou tolik.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?