Jaké má být svatební líčení pro nevěstu? Poraďte

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jak se nalíčit na svatbu, pokud bych nechtěla jít k vizážistce? Co je důležité, co si koupit? je nutné mít namalované stíny, nebo stačí linky, řasy, rty, tvářenka? Poraďtě, prosím.
Odpovědět
Profilova fotka
@civet No my máme fotografa :-D Takže si radši nechám poučit svědkyni :-D Já měla právě vlasy do půl zad a nějak jsme se nepochopily s kadeřnicí a mám to kratší než jsem chtěla :-(
Odpovědět
Ahoj, tak kamarádka není profík ale sebe maluje nádherně. Spíš ji poprosím aby se s tím tolik nepiplala:)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 letech
Holky, ja jsem úplně marná. Dnes jsem byla na zkoušce líčení u jedné paní co líči 4 roky s kosmetikou Mary Kay a dopadlo to katastrofálně. Prostě to neumí ... Jelikož se sama líčim, tak vím, jak to má vypadat. Tak nevím, co teď....
Odpovědět
Profilova fotka
@88angelika Hlavne se v tom musis citit dobre. Pokud jsi ten pocit nemela, urcite ji na svatebni liceni neber. Taky se sama licim a jak rikas, to potom clovek vi, jak by to asi melo vypadat a co mi slusi a co ne. Ja se budu licit pred svatbou sama. Nepripadne mi to blby. Uz asi mesic si po chvilkach zkousim ruzne "nove" techniky a vzorky makeupu. Vetsinou se treba nejak nalicim, kdyz jdeme na navstevu, pak sleduji, jak na to reaguji lidi :-D Osobne si nemyslim, ze vyrazne cerne oci a zariva cervena rtenka je zarukou uspechu, ale jak pisi ostatni, zalezi, jaky jsi typ, jake mas saty, styl svatby atd.
Odpovědět
@88angelika mám stejnou zkušenost, před pár dny na zkoušce líčení a katastrofa a děs. až při zkoušce jsem zjistila, že paní je nezávislá kosmetická poradkyně Mary Kay a ne vizážistka, jak mi bylo dopředu řečeno. Výsledek byl hrozný, paní jsem zrušila.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím nevěsty, dlouho jsem uvažovala o vizážistce, ale nakonec jsem se rozhodla, že se nalíčím sama ... Nakoupila jsem produkty (hlavně bázi pod oční stíny a fixační sprej na makeup, no a korektor ještě musím dokoupit ... Na youtube jsem našla jednoduchý česky mluvený návod a trénuju ... :)) Už to vypadá celkem přijatelně , tak mám ještě 26dní na to to vypilovat :)
Odpovědět
Profilova fotka
Pokud se nevěsta líčí sama, doporučila bych použít zejména kvalitní podkladovou bázi pod makeup, také odstín makeupu, který bude barevně dokonale ladit s pletí-pozor na přechod mezi obličejem a krkem, tam je nutné pečlivě rozetřít doztracena. Často bývá dekolt barevně jiný než obličej (opalování, problematická pleť), tak je nutné toto doladit. Obecně-makeup a korekce je základ. Fixaci provést ideálně jemným sypkým transparentním pudrem, případně tuhým-ale ten musí být velmi jemný, aby se netvořil nános. Pudr nanášejte štětcem směrem od středu obličeje ven. Pudr doporučuji mít u sebe po celý svatební den-zejména pro fotografie, T-zóna se rychleji "opotřebuje" a leskne se, ještě pokud je léto a trochu svatebního stresu:-) Hodně udělá tzv.zdravíčko-doporučuji přirozeně svěží odstíny do růžova-dodají celkovému výrazu svěží a zdravý vzhled. Na rty obvykle volím rovněž odstíny malinové/růžové, ale opět, aby rty vypadaly zdravě a přirozeně "šťavnatě". Pro odvážné-červená rtěnka je úžasná, hodí se zejména k retro líčení/stylu svatby (první republika apod.), ale je potřeba pečlivě vykreslit tvar rtů a nikde nepřetáhnout (a pozor na zuby:-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
Podívej se tady: https://weddingmag.topzine.cz/jak-na-..., je to akorát pro tebe, a jo chápu tě, taky se mi moc nechtělo při mé svatbě jít do salonu atd. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Já teda zrovna přišla od vizážistky ze zkoušky líčení a účesu a jsem max.spokojená.Nikdy bych nevěřila co dokáže profík vykouzlit.Po dlouhý době se cítím krásná a nejsem vůbec zmalovaná.Myslim si že nevěsta by měla mít make-up od profíka-oni tomu prostě rozumí
Odpovědět
Profilova fotka
Mé doporučení na svatební make-up. Poked se nevěsta běžně líčí výrazně, asi by to v jemném líčení nebylo ono a obráceně. Krásně vypadají nalepené řasy, ale nesmí to být extrémě husté, mrkací panenka by nebyla to pravé. Stíny určitě, pokud ne barevné v tónech kytice, tak alespoň líčení typu Nude, jen lehce zvýrazněný tvar očí matovými stíny v přírodních barvách. Určitě použít tvářenku a dlouhotrvající dvousložkovou rtěnku. Dřív jsem používala fixátory rtěnek, ale ty se mi příliš neovědčily. V každém případě doporučuji zkoušku a nejlépe v dopoeldních hodinách, abyste si mohla vyzkoušet i trvanlivost make-upu. Ne každé vyhovuje to stejné, tak aby se ve svatební den předešlo nepříjemnostem. JInak pokud nema nevěsta velké zkušenosti s líčením, určitě doporučuji svěřit se do rukou profesionála. Ten vidí nevěstu jinýma očima a navíc má většinou kvalitní fiační prostředky, aby make-up dlouho vydržel svěží.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?