Hledám vizážistku pro svatbu, 28. 9. 2019, Benešovsko

Dobrý den, poptávám vizážistku, která by mě ve svatební den nalíčila i učesala (ideálně v jedné osobě :-) ). Má představa je jemné, přirozené líčení (rozhodně ne příliš výrazné či výstřední) a jednoduchý účes = navlnit vlasy, lehce sepnout, zbytek nechat volně a do sepnutí zapracovat nějakou kytičku. Celá svatba se ponese v přírodním duchu, má představa je v souladu s tím. Náhled mé představy účesu je přiložen. Dále před svatbou (ideálně zhruba měsíc či déle) požaduji zkoušku líčení i účesu. Svatba proběhne na farmě Heroutice, kde také budou probíhat všechny přípravy. Koná se v sobotu 28. 9. 2019. Pokud můžete pro tento termín nabídnout své služby, prosím ozvěte se mi buď sem, nebo soukromě na mail svatba-sybalovi@seznam.cz. Prosím zašlete mi odkaz na web, kde si mohu prohlédnout Vaši práci, popř. fotografie Vaší práce zhruba odpovídající zadání. Dále prosím zašlete mi rovnou odhad cenové kalkulace včetně případných nákladů na dopravu na místo svatby a jakýchkoliv dalších. Budu se těšit na nabídky. Předem děkuji. Krásný den. Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, do interní pošty jsem Vám zaslala nabídku svatebního líčení a makeupu s odkazem na mé práce. Hezký večer
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, na Váš termín mám ještě volno. Můžete se podívat na profil nebo na moje webové stránky. Líčím a češu několik let a svatby jsem dělala už i v zahraničí.. Jsem z Brna, ale běžně na svatby dojíždím. Hezky zbytek dne Anežka Machová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den,poslala jsem Vám nabídku do interní pošty 😊Hezký den přeje LK
Odpovědět
Pěkný večer, děkuji za nabídky. Podívám se na ně a ozvu se dle toho, jak vyberu. Omlouvám se za prodlevu v mé reakci, sešlo se mi teď hodně povinností a starostí. Díky, krásný zbytek dne. Markéta
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?