Menu Forum

Hledám vizážistku + kadeřnici na svatbu 7. 6. 2014

21. led 2014  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
tinakari
7
Registrovala se 24. července 2009 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 196 příspěvků, 1 album a 3 inzeráty. Má 12 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
tinakari
7
Registrovala se 24. července 2009 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 196 příspěvků, 1 album a 3 inzeráty. Má 12 přátel. Region Praha.
 Hledám kadeřnici a vizážistku na svatbu 7. 6. 2014, obřad budeme mít na zámku Zbiroh. Prosím poraďte. Děkuji.
20. led 2014 v 15:37  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
petramuzikova
Make-up Artist - Hair Stylist Petra Mužíková
Petra Mužíková PRO

Krása - Region Praha
29

“Za letošní sezonu jsem měla tu čest ve Svatební den zkrášlit 41 nevěst... 44 svatebčanek a najela jsem 2 694 km. Dostala jsem nespočet krásných sms, e-mailů a dárečků. Srdce mám plné vzpomínek, které tam navždy zůstanou. Sem dojatá při tomto součtu, bylo to krásných několik měsíců a všechny nevěsty, jste byli báječné a nezapomenutelné! Děkuji za krásnou svatební sezonu”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
petramuzikova
Make-up Artist - Hair Stylist Petra Mužíková
Petra Mužíková PRO

Krása - Region Praha
29

“Za letošní sezonu jsem měla tu čest ve Svatební den zkrášlit 41 nevěst... 44 svatebčanek a najela jsem 2 694 km. Dostala jsem nespočet krásných sms, e-mailů a dárečků. Srdce mám plné vzpomínek, které tam navždy zůstanou. Sem dojatá při tomto součtu, bylo to krásných několik měsíců a všechny nevěsty, jste byli báječné a nezapomenutelné! Děkuji za krásnou svatební sezonu”
(Před 2 lety)

Krásný večer, zkuste se podivat na můj profil emoticon. Tento termín mám volný emoticon Petra
20. led 2014 ve 21:40  •  www.facebook.com/profesionalnivizazistkapetramuzikova  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maky_
Make-up a kosmetické služby Markéta Ušelová
Markéta Ušelová PRO

Krása - Region Praha
8

“Nevěsty poraďte. Slyšela jste nějaká o svatebních scénkách? Děkuji :)”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
maky_
Make-up a kosmetické služby Markéta Ušelová
Markéta Ušelová PRO

Krása - Region Praha
8

“Nevěsty poraďte. Slyšela jste nějaká o svatebních scénkách? Děkuji :)”
(Před 2 lety)

Dobrý večer, též nabízím volný termín, mrkněte na profil emoticon
21. led 2014 ve 23:36  •  facebook.com/kosmetikamanikuramu  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
20. únor 2015 ve 12:25 • ikvisagist