Menu Forum

Hledám vizážistku a kadeřnici na svatební líčení na 22.8.2015 Praha-východ.

18. srp 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
martina_nehvizdy
18
Registrovala se 22. října 2014 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 30 příspěvků a 14 inzerátů. Má 8 přátel. Nehvizdy, Region Praha - východ.
  • Svatba byla 5. září 2015
    Dolní Počernice, Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
martina_nehvizdy
18
Registrovala se 22. října 2014 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 30 příspěvků a 14 inzerátů. Má 8 přátel. Nehvizdy, Region Praha - východ.
 Dobrý den,
hledám vizážistku, která by mě nalíčila v můj svatební den a paní co by mě učesala, kdyby to bylo vše od jedné paní, bylo by to supr, když ne, tak vůbec neva emoticon
Děkuji,
23. led 2015 v 10:25  •  Svatba byla v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
martina_nehvizdy
18
fotoportrét
fotoportrét
martina_nehvizdy
18
 @martina_nehvizdy je potřeba i zkouška
23. led 2015 v 10:33  •  Svatba byla v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kockant
1
Registrovala se 14. července 2011 na beremese.cz. Přidala 87 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kockant
1
Registrovala se 14. července 2011 na beremese.cz. Přidala 87 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
 "Vyzážistku" ... to je doufám překlep emoticon
23. led 2015 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martina_nehvizdy
18
fotoportrét
fotoportrét
martina_nehvizdy
18
 Popravdě nevím o tom, že by se to psalo s Y ;)
23. led 2015 v 11:22  •  Svatba byla v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martina_nehvizdy
18
fotoportrét
fotoportrét
martina_nehvizdy
18
 Ježiši, jo to byl překlep :D má to být i, nevím proč jsem to tak napsala :D asi jsem myslela na další věci, nebo nevím :D
23. led 2015 v 11:23  •  Svatba byla v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ttm
56
Registrovala se 31. prosince 2013 na beremese.cz. Přidala 728 příspěvků. Má 5 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
ttm
56
Registrovala se 31. prosince 2013 na beremese.cz. Přidala 728 příspěvků. Má 5 přátel.
 @martina_nehvizdy Však nepíše, v nadpisu máš asi překlep, v textu dotazu už je to správně emoticon Působí to trochu jako pěst na oko.. emoticon
23. led 2015 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martina_nehvizdy
18
fotoportrét
fotoportrét
martina_nehvizdy
18
 to teda a nejde to smazat :D proboha, teď si přijdu jako úplná blbka :D jak to smazat???? help :D
23. led 2015 v 11:25  •  Svatba byla v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotofotografka
Jarmila Podžorná
Jarmila Podžorná PRO

Foto a video - Region Praha
9
fotoportrét
fotoportrét
fotofotografka
Jarmila Podžorná
Jarmila Podžorná PRO

9
 Vřele doporučuji Janičku Hlinkovou. Skvělá holka, přírodní, líčí a češe fantasticky....Často ji mívám na svatbách které fotím a musím říct, že nevěsty jsou nadšené...
fotoportrét
fotoportrét
fotofotografka
Jarmila Podžorná
Jarmila Podžorná PRO

9
fotoportrét
fotoportrét
fotofotografka
Jarmila Podžorná
Jarmila Podžorná PRO

9
 Jana Hlinková 604934678
fotoportrét
fotoportrét
petramuzikova
Make-up Artist - Hair Stylist Petra Mužíková
Petra Mužíková PRO

Krása - Region Praha
29

“Za letošní sezonu jsem měla tu čest ve Svatební den zkrášlit 41 nevěst... 44 svatebčanek a najela jsem 2 694 km. Dostala jsem nespočet krásných sms, e-mailů a dárečků. Srdce mám plné vzpomínek, které tam navždy zůstanou. Sem dojatá při tomto součtu, bylo to krásných několik měsíců a všechny nevěsty, jste byli báječné a nezapomenutelné! Děkuji za krásnou svatební sezonu”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
petramuzikova
Make-up Artist - Hair Stylist Petra Mužíková
Petra Mužíková PRO

Krása - Region Praha
29

“Za letošní sezonu jsem měla tu čest ve Svatební den zkrášlit 41 nevěst... 44 svatebčanek a najela jsem 2 694 km. Dostala jsem nespočet krásných sms, e-mailů a dárečků. Srdce mám plné vzpomínek, které tam navždy zůstanou. Sem dojatá při tomto součtu, bylo to krásných několik měsíců a všechny nevěsty, jste byli báječné a nezapomenutelné! Děkuji za krásnou svatební sezonu”
(Před 2 lety)

Krásný den Martinko, Vámi poptávaný termín mám volný. Koukněte na moji práci a případně se budu těšit emoticon S láskou... Vaše Petra
24. led 2015 ve 22:27  •  www.facebook.com/profesionalnivizazistkapetramuzikova  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
barbora_hola_makeupartist (24 r.)
Barbora Holá - Svatební líčení a vlasový styling
Barbora Holá PRO

Krása - Region Plzeň
9
fotoportrét
fotoportrét
barbora_hola_makeupartist (24 r.)
Barbora Holá - Svatební líčení a vlasový styling
Barbora Holá PRO

Krása - Region Plzeň
9
 Dobry den Martinko, Váš termín mám volný, koukněte na mou praci do fotek na profilu a pokud se Vám bude líbit, nevahejte mě kontaktovat emoticon Budu se na Vás moc těšit! Barbora Holá
25. led 2015 v 10:05  •  www.facebook.com/bhmakeupartist  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luciejanouskova
Make-up artist Lucie Janoušková
Lucie Janoušková PRO

Krása - Region Mladá Boleslav
18

“Milé nevěsty, uvolnil se mi termín 11.6.2016 a proto pokud ještě stále někdo nemáte na tento termín vizáž, mohu Vám být k dispozici. Pro více informací pište ;). Krásný den Lucie”
(Před 6 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
luciejanouskova
Make-up artist Lucie Janoušková
Lucie Janoušková PRO

Krása - Region Mladá Boleslav
18

“Milé nevěsty, uvolnil se mi termín 11.6.2016 a proto pokud ještě stále někdo nemáte na tento termín vizáž, mohu Vám být k dispozici. Pro více informací pište ;). Krásný den Lucie”
(Před 6 měsíci)

Dobrý den Martino, i já Vám mohu být v tomto termínu k dispozici. Pro bližší info pište volejte, ráda s Vámi proberu Vaše představy a přání. Hezký den. Lucie
25. led 2015 v 11:56  •  www.facebook.com/lucie.janouskova.makeup.artist  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
diamondbeauty
DiamondBeauty - Dana Bárová
Dana Bárová PRO

Krása - Region Chomutov
2
fotoportrét
fotoportrét
diamondbeauty
DiamondBeauty - Dana Bárová
Dana Bárová PRO

Krása - Region Chomutov
2
 Dobrý den.
V rámci služeb salonu nabízíme i služby pro nevěsty včetně profesionálního make-upu a účesu.
Přejezd za nevěstou v den svatby není problém.
V případě zájmu zašlu ceník služeb a bližší informace na Vaši e-mailovou adresu.
Přeji hezký den.
Dana Bárová
Make-upArtist, HairStylist
11. únor 2015 ve 13:15  •  www.facebook.com/barova.dana  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
laylangel
Registrovala se 18. srpna 2015 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky a 6 inzerátů. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
laylangel
Registrovala se 18. srpna 2015 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky a 6 inzerátů. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
 Dobrý den Martinko,
i já mám volný termín, dělám tedy pouze make-up nikoli vlasy (prozatím) emoticon kdyby jste měla zájem určitě mohu poskytnout portfolio a domluvily bychom se na zkoušce.
Přeji hezký den

Dušková Lenka
18. srp 2015 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí