Hledám vizážistku a kadeřnici na svatební líčení na 22.8.2015 Praha-východ.

Profilova fotka
Dobrý den, hledám vizážistku, která by mě nalíčila v můj svatební den a paní co by mě učesala, kdyby to bylo vše od jedné paní, bylo by to supr, když ne, tak vůbec neva :) Děkuji,
Odpovědět
Profilova fotka
@martina_nehvizdy je potřeba i zkouška
Odpovědět
"Vyzážistku" ... to je doufám překlep :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Popravdě nevím o tom, že by se to psalo s Y ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Ježiši, jo to byl překlep :D má to být i, nevím proč jsem to tak napsala :D asi jsem myslela na další věci, nebo nevím :D
Odpovědět
@martina_nehvizdy Však nepíše, v nadpisu máš asi překlep, v textu dotazu už je to správně ;-) Působí to trochu jako pěst na oko.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to teda a nejde to smazat :D proboha, teď si přijdu jako úplná blbka :D jak to smazat???? help :D
Odpovědět
Profilova fotka
Vřele doporučuji Janičku Hlinkovou. Skvělá holka, přírodní, líčí a češe fantasticky....Často ji mívám na svatbách které fotím a musím říct, že nevěsty jsou nadšené...
Odpovědět
Profilova fotka
Jana Hlinková 604934678
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den Martinko, Vámi poptávaný termín mám volný. Koukněte na moji práci a případně se budu těšit :) S láskou... Vaše Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den Martinko, Váš termín mám volný, koukněte na mou praci do fotek na profilu a pokud se Vám bude líbit, nevahejte mě kontaktovat :-) Budu se na Vás moc těšit! Barbora Holá
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Martino, i já Vám mohu být v tomto termínu k dispozici. Pro bližší info pište volejte, ráda s Vámi proberu Vaše představy a přání. Hezký den. Lucie
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. V rámci služeb salonu nabízíme i služby pro nevěsty včetně profesionálního make-upu a účesu. Přejezd za nevěstou v den svatby není problém. V případě zájmu zašlu ceník služeb a bližší informace na Vaši e-mailovou adresu. Přeji hezký den. Dana Bárová Make-upArtist, HairStylist
Odpovědět
Článek se načítá
Diskuse pokračuje po 6 měsících
Dobrý den Martinko, i já mám volný termín, dělám tedy pouze make-up nikoli vlasy (prozatím) :-) kdyby jste měla zájem určitě mohu poskytnout portfolio a domluvily bychom se na zkoušce. Přeji hezký den Dušková Lenka
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?