Doporučení vizážistky (make-up + vlasy) - Ostrava

Ahoj nevěsty, chystáme svatbu příští rok v září, a tak se začínám poohlížet po někom v okolí Ostravy, kdo mi vykouzlí krásný účes a zároveň make-up. Sama se umím namalovat docela důstojně 😅, ale nemám kosmetiku, která mi vydrží nehybně celý den až po večerní tanečky a zároveň si nechci kupovat make-up za tisíce, který pak nevyužiji. A samozřejmě je to taky o komfortu v den svatby. Doporučíte mi prosím nějakou šikovnou slečnu v okolí Ostravy, která by tyto mé požadavky splnila cca do 5 000 Kč? Díky! 😊
Odpovědět
Já mám svatbu v srpnu a vybrala jsem si Petru Grézlovou. Osobní zkušenost s ní zatím nemám, ale hodně mi byla doporučována a musím říct, že její práce se mi opravdu líbí. Kamarádka měla Visage de l'art a také mohu doporučit. Krásně mou kamarádku nalíčila i učesala a vydrželo to celý den 🙂
Odpovědět
@zannast Moc děkuji za tip. Na Petru Grézlovou jsem se už dívala, ale myslela jsem si, že cenově bude v úplně jiné kategorii.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Hezký den, velice ráda bych Vám doporučila svou známou sousedku, kterou doporučuji všem svým známým a přátelům. https://www.instagram.com/martys_beau...
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?