Dobrý krycí make-up do 500 kč

Profilova fotka
Holky, prosím poraďte mi nějaký dobrý make-up do 500 kč, který by mi zakryl jizvičky a fleky po akné, ač mi bude skoro 30 pořád s pupínky bojuji :( děkuji
Odpovědět
Za mě Max Factor Miracle Touch. Udělá hladší pleť a leccos zakryje. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja som určite za Mary Kay... Je zvlášť pre suchú a mastnú pleť a stojí 440kč... A používajú ho mnohé vizážistky práve na líčenie nevestičiek, takže máš istotu, že kryje a drží :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@teydea Díky s tím mám také dobrou zkušenost :) ale ten je asi jediný :DDDD
Odpovědět
Profilova fotka
Dermacol make-up cover (zlatá tuba). Je tak krycí, že některé holky používají jen jako korektor. Je třeba vychytat správný odstín a dobře zapracovat a plet je bezchybná! Je extrémně krycí i v malé vrstvě (velkou ani nedoporučuju) . A cena směšná.
Odpovědět
Profilova fotka
@tristizia tak ta cena je opravdu směšná :))) Díky za typ.
Odpovědět
@profiss Podkladové báze Mary Kay. 440kč
Odpovědět
Profilova fotka
Max factor je bezvadnej
Odpovědět
@profiss ahoj :-) taky s timto probleme bojuji... :-| jiz zmineny dermacol make up cover je opravdu extra kryci a levny. Ja rada pouzivam make up dermacol caviar (cena cca 360,-) chce to vyzkouset.
Odpovědět
Za mě doporučuji kvalitní korektor a zkombinovat s kvalitním lehčím makeupem. Případně lze jako korektor použít Dermacol Make-up Cover, ale určitě nedávat na celý obličej, je hodně maskoidní a nepřirozený. Docela ucházející kombinace je zmíněný Dermacol třeba s Max Factor Lasting Performace nebo Bourjois asi kterýkoli makeup. Já mám s obdobným problémem daleko lepší zkušenosti se značkami Clinique a Estee Lauder, ale to je cenově jinde. Určitě nedoporučuji Mary Kay...
Odpovědět
Profilova fotka
@kacenkakaca @markyska88 @tristizia Tak jsem si holky koupila ten dermacol make-up cover ( byla jsem na něj zvědavá), řízla jsem ho svým bb krémem a dobrý :) s výsledkem jsem spokojená, je super, že je otěru vzdorný a voděodolný. Ale svůj odstín jsem sehnala až ve 3. drogerii, je asi oblíbený
Odpovědět
@profiss odhadnout odstín je trochu oříšek.. Ale já ho taky "ředím" s lehčími makeupy :-) protože jinak je to jak maska :-) tak to je super, že jsi spokojená :-)
Odpovědět
já dermacol cover ředím někdy i krémem na obličej, taky to funguje. já mám ráda rimmel match perfection a na zakrytí viditelných nedokonalostí korektor od catrice v kalíšku
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@markyska88 jj, je to paráda :) nejdříve ho použiji jako korektor, potom ho zředím, udělám slabší vrstvu a přepudruji svým oblíbeným pudrem, kde už mám vychytanou barvu a asi za minutu rukama projedu obličej ještě pro lebší zapracování a super
Odpovědět
Profilova fotka
Já si koupila na doporučení vizážistky make up v Rosmannu,tu jejich značku NYC 14ti hodinový a jsem s ním max.spokojená!!Krásně kryje a nejsem vůbec lesklá za celý den,Cena 129kč :-)
Odpovědět
Za mě nejlepší tento: http://www.bb-cream.cz/product/bb-kre... Kryje úžasně, přijde mi že pleť i "léčí" -super recenze s fotkami třeba zde: http://kosmetickerecenze.blogspot.cz/... nebo i jiné od značky Skin79: http://kosmetickerecenze.blogspot.cz/...
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?