Adekvátní cena vizážistky

Ahojte, zajímalo mě, kolik máte v plánu dát/jste daly za svatební líčení? Budeme mít jen malou svatbu s rodinou, a přijde mi docela zbytečné dávat tisíce... Budu ráda za názory 🙂 Krásný večer A.
Odpovědět
Ahoj, dávala jsem 1500,- včetně zkoušky líčení. Přijde mi to jako docela dobrá cena.. Make-up vydržel celý den bez újmy a ještě i celou noc, takže nic nekvalitního 😉
Odpovědět
Já počítam tak těch 1500. Ale max co bych dala je tak do 2500
Odpovědět
Dobrý den, já budu vizážistce z Brna platit 3 800 Kč za líčení a účes. Cena je včetně zkoušky. Je to jedna z těch levnějších.
Odpovědět
ahoj, 1500 Kč včetně zkoušky.
Odpovědět
Za svatební den jsem platila 2 000,- (můj účes, můj make-up a mamky účes). Za zkoušku si už nepamatuji. Přišlo mi to dost, ale připadala jsem si nádherná 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Mám domluvenou vizážistku na svatební make-up za 1.500,- včetně zkoušky. Ale máme svatbu na Vysočině. V Praze by to bylo podstatně víc. 😉
Odpovědět
Nejlevnější co jsem u nás v okolí našla, za 2 500 Kč. 🙂 (Zkouška, účes a líčení v den svatby)
Odpovědět
V jižních Čechách průměrná cena za líčení a účes vč.zkousky 3000kc za rok 2020, ale samozřejmě ceny jsou každý rok nahoru 😕
Odpovědět
Tak ja pocitam se 4 000 Kc (Praha).
Odpovědět
No, já jsem koukala na vizážistky u nás v okolí a mají neuvěřitelné ceny. Opravdu nedám 4.000,- čistě jenom za makeup.
Odpovědět
Profilova fotka
@werasz ahoj, das mi prosim kontakt? Ja shanim narychlo a nasla jsem sice jednu dobrou, ale podstatne drazsi...
Odpovědět
Profilova fotka
Myslím že je důležitá i lokalita. Jiná cena bude u vizážistek z Prahy, které mají vlastní salon, jinou cenu budou mít vizážistky z malých měst a vesnic. 😉
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dávala jsem 5 tisíc za super vizážistku, plus něco na dopravu 😉 V ceně zkouška, make-up a účes 😊
Odpovědět
Profilova fotka

Odpovědět
Profilova fotka
@laurakri Svatební balíček je: Svatební zkouška make-up a vlasy a poté v den svatby opět Make-up a účes.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?