Za kolik máte kameramana a na jak dlouho?

Zajímalo by mě kolik si berou kameramani za video?? Pouze na ty důležité momenty -od obřadu až po první tanec ?? Moravskoslezský kraj
Odpovědět
Ceny kameramanů se liší podle kvality. Seženete začátečníka za 5-7tis a ceny pokračuji až přes 50tis. Většinou stráví na svatbě 12hod. Někdo nabízí i 8hod, balíčky. Záleží, jak moc je pro vás duležitý výstup. Někomu stačí jen tak natočit svatbu, někdo potřebuje umělecké dílo.
Odpovědět
Profilova fotka
@zanet92 Dobrý den, info ohledně natáčení Vám posílám do Vaší zprávy, písněte mi tam prosím, zdraví Bajer video
Odpovědět
Řekla bych, že poměr cena kvalita se da očekávat v cenách kolem cca 15 - 20 tisíc za celý den, závisí to na tom, co od kameramana očekáváte. Za mne lepší zaplatit běžnou cenu, než pár tisíc a potom nedostat nic. Protože co si budeme povídat, pokud někdo nabízí natočení svatby za 5000, jaké může mít vybavení a jakou motivaci to udělat kvalitně...
Odpovědět
Proto se ptám jiných nevěst jaké mají zkušenosti, je mi jasné že kameramani mi tady budou tlouct do hlavy jak video za 20tis bude kvalitní, přitom drahé neznamená dobré 🙏
Odpovědět
@zanet92 to máte sice pravdu, ale je jakási garance kvality, když si uvědomíme, že ten kameraman už byl schopen svou službu několikrát v minulosti prodat za 20 tisíc🙂 jinak by si o ně neříkal 😉
Odpovědět
@fosingr tak právě se ptám kolik tady nevěsty dávaly za video 😁 ne kolik si kameraman za video říká 🙂
Odpovědět
Ráda bych recenze a cenu🙂
Odpovědět
@zanet92 Kameramani Vám do hlavy nic tlouct nebudou, každý má prostě jinou cenu a na Vás je si vybrat. Když to kameramana baví, tak Vám může nabídnout zajímavější cenu. Já se třeba do 10tis. za celodenní svatbu vlezu, techniku mám velmi kvalitní, ale v hlavní sezonu neberu zakázky na nějaké 4 hodiny, protože ať už natáčím 3 hodiny, nebo 10, stejně ten den mimo svatby už nic neudělám. Navíc v sezónu si musím vydělat na dobu, kdy těch svateb tolik není. Hlavně ale posledních pár let raději fotím, je s tím o dost méně práce než s videem. Zadejte spíš poptávku s datem a pak si projděte nabídky, podívejte se na videa, jaké kdo dělá a podle toho vyberte kameramana. Pokud bude mít cenu vyšší, než chcete dát, tak hledejte dál.
Odpovědět
@zanet92 Jestli Vás zajímá kolik stojí video tak je možná lepší se zeptat nevěst třeba ve svatebních Facebook skupinách. Tenhle web je bohužel něco jako discont, kde se hraje jen o nejnižší cenu bez ohledu na kvalitu. I proto je tu kameramanů jen několik. Nikdo z těch lepších nechce soutěžit o co nejnižší cenu se začátečníkem, který nemá reference, zkušenosti a ani potřebné minimální vybavení.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?