Volný kameraman na svatbu 8.9.2018 Brno-venkov?

Dobrý den, sháním kameramana na naši svatbu 8.9.2018. Pokus je někdo volný, budu ráda za nabidky :) Moc děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, do soukromé zprávy jsem Vám poslala více informací a nabídku. Mějte se hezky, Romi
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. Nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, :-) u mě také zatím volno. Uvítám Vás v mé galerii, pokud styl mého pojetí svatebního videa zaujme, rád se Vám budu věnovat. S pozdravem René Matuška :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @kamila6220 , v soukromé zprávě jsem Vám poslal více informací o mojí tvorbě a nabídku natočení svatebního filmu. Pokud se vám zalíbí můj pohled na svatební natáčení, neváhejte mě kontaktovat. Pěkný den, Miroslav Prousek - Studio Navara
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, do Brna to mám kousek, mrkněte na můj web a když se vám bude nabídka líbit, klidně se ozvěte. Díky
Odpovědět
Profilova fotka
kamila6220 Dobrý den, rádi dorazíme :-) Mrkněte do soukromé zprávy. S pozdravem Vacek Roman, R&L Video
Odpovědět
Profilova fotka
@kamila6220 Dobrý den, termín máme volný rádi Vám svatbu natočíme. Posílám informace do Vaší pošty. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád vám video natočím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, posílám Vám do soukromé zprávy více info :) Hezký večer, Matějka Art Weddings
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, @kamila6260 Rádi pro Vás zařídíme vše okolo: - FOTOGRAFIÍ - zdarma fotoobraz! - VIDEA - styl Cinema Wedding - FOTOKOUTKU - s okamžitým tiskem fotografií na místě svatby včetně plátna a rekvizit (skvělá zábava pro svatebčany) Na naši práci a reference se můžete podívat na našem facebooku, webových stránkách a Youtube kanálu. Více o nás najdete také zde na Beremese v našem profilu. S přáním krásné svatby, Váš tým ZachyťTo.cz foto a video :)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?