Volný kameraman/ka

Profilova fotka
Zdravím všechny 😊 Na svatbu nám naše fotografka po našem dotazu domluvila kameramana (za super cenu). Nicméně mě po shlédnutí jeho pár videí a přečtení některých recenzí dost odradilo a bojím se výsledného videa. Bohužel jsme se to dozvěděli až včera... Ráda bych se tedy optala, zda ještě nějaký kameraman má volný termín na 27.8.2022 v Nové Pace? Představa je něco málo z ranních příprav, obřad , krájení dortu a novomanželský tanec - krátký i delší klip. Moc děkuji za zkušenosti i nabídky.
Odpovědět
Profilova fotka
Skončil jsem práci na dlouhodobém projektu a mám volné léto. Pokud sháníte kameramana na poslední chvíli, rád Vaši svatbu zachytím. Ukázky práce: svatby.trabalik.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, ano, mám volno 🙂) kdyby se vám moje videa líbila, stačí napsat 🙂)
Odpovědět
Profilova fotka
@martintrabalik díky za nabídku. Podíváme se na to😊
Odpovědět
Profilova fotka
@petrnoxnovak děkuji za nabídku. Mrknem na to😊
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, slečno Plíšková, U nás v Czech Social Production už jsme svateb zažili nespočet a bylo by nám ctí, kdybychom mohli být součástí i té Vaší. Natáčíme, fotíme a dokonce máme i svého DJ/moderátora . 😎 Vše potřebné o nás naleznete v odkaze vedle našeho profilu 🙂 Ve zprávách ode mě kdyžtak máte více informací, rádi Vám pomůžeme se sestavením toho nejvhodnějšího balíčku na míru právě pro Vás. 😉 S pozdravem, Tomáš Turek Czech Social Production s.r.o.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád Vaší svatbu natočím, vyberte si jeden z našich svatebních balíčků, jezdíme po celé ČR, k dispozici máme také dron, fotokoutek nebo program pro děti. Přeji hezký den LFVIDEO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný, rádi natočíme. Více informací, ukázky a ceny najdete na našem webu. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Všem děkuji za nabídky. Vše jsme prošli a i vybrali.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?