Volny fotograf a kameraman na 2.7 2016 okres Novy jicin?Dekuji

Profilova fotka
Hledam fotografa a kameramana za priznive ceny
Odpovědět
Profilova fotka
@lucinka485 Hezký večer! :-) Rádi Vám nabídneme kameramanské a fotografické služby Renard Production. Nabízíme celodenní natáčení a fotografování, a to od ranních příprav až po závěrečnou afterparty. V případě tohoto balíčku jezdíme vždy ve třech (fotograf, kameraman a technický asistent/druhá kamera/foťák) a jako výstup předáváme celkem 4 produkty: a) svatební video v délce zhruba 25 minut (dynamický sestřih celého dne) b) dvouminutový svatební klip c) sestřih celého obřadu v reálné délce d) 300 hezky upravených fotografií Konkrétní nabídku i s cenou posíláme do interní zprávy a přejeme pohodové vybírání. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, mame volno, tak se hlasime za fotografy. Kdyz budete chtit, radi vam doporucime kameramany, se kterymi se nam vzdy dobre spolupracovalo. Veskere info mame na webu, facebooku nebo tady na profilu. Jindrich a Pavla Nejedli
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den hlásím se na fotografa a bližší informace si Vám dovoluji zaslat do soukromé zprávy. Jako kameramana mohu doporučit @yourlifevideo zde na beremese. Hezký den Martin Hnátek | MarLin Photography
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád Vám nabídnu mé služby kameramana na svatbě. Navštivte prosím můj web kde naleznete základní info, ukázky i ceny. :-) Hezký den Tomáš Válek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem z Klimkovic, ráda dorazím, pokud Vás moje fotky zaujmou. Cenovou nabídku posílám do zprávy. Mariana Ryšavá
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, napsal jsem Vám soukromou zprávu s odkazy na ukázky mých prací a také na články, které se věnují svatebním kameramanům a svatebním filmům jako takovým. Možná Vám pomohou v dalším rozhodování. Přeji příjemné přípravy. Miroslav Prousek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Taktéž se přidávám se svou nabídkou svatebního videa. Navštivte prosím náš web, kde naleznete veškeré informace, ceník, ukázky prací, nebo třeba také reference našich zákazníků. Při uzavření objednávky na videozáznam Vaší svatby do konce roku Vám budeme garantovat letošní ceny. Petr Měrka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám poslední volný v měsíci červenec a proto si Vás také dovolím pozvat na své stránky k nahlédnutí do galerie videoklipů, případně umožním zhlédnout celý svatební videozáznam. Klidně napište na email, rád se Vám budu věnovat :-) S pozdravem René Matuška Hranice
Odpovědět
Profilova fotka
za mě doporučuji Zuzku Zezulovou, ZeZu foto. Fotila nám svatbu a byla jsem maximálně spokojená!
Odpovědět
Profilova fotka
@lucinka485 Dobrý večer, jsme z Litoměřic a děláme fotografie i video. Rádi dojedeme. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Nabízíme samozřejmě smlouvu, předsvatební schůzku (i s focením) a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám do Vaší pošty informace, děláme foto i video a rádi za Vámi přijedeme. zdraví video bajer
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?