Víte o kameramanovi na svatbu na Kolínsku, 14.6.2014?

Profilova fotka
Nevíte o nějakém hoodně šikovném člověku co to umí s kamerou a má originální nápady? Potřebujeme na svatbu a náš nám bohužel odřekl,že nemůže :((
Odpovědět
Profilova fotka
@tara30 Dobrý den, natáčíme profesionální technikou ve Full HD kvalitě 16:9, jezdíme po celé ČR. Video ze svatby může začínat vývojem ženicha a nevěsty ve formě fotek, každé naše videa mají i romantické klipy, nebo sestřih z celého dne, také mohu zajistit profesionálního fotografa z našich webových stránek, můžeme přijet jedním autem a vše v přijatelných cenách. Prosím koukněte na náš web, kde najdete i ukázky svateb. V případě zájmu se prosím ozvěte.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, kameramana Vám rádi zařídíme. Pokud budete mít zájem, písněte zprávu.
Odpovědět
Profilova fotka
@tara30 Tak mě napadá, co pan Leoš Brabec z primetime. ;-) Neznám lepšího tvůrce wedding videa v ČR.
Odpovědět
Profilova fotka
@yourlifevideo není to špatné ale já jsem se prostě zamilovala do ....https://www.facebook.com/jansyrovy.cz ty videa jsou prostě dokonalý,chtěla bych něco takového
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mrkněte k nám, třeba se vám naše práce zalíbí a termín je stále volný :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také vám rádi nabídneme naše služby. Pokud jste kreativní pár a máte rádi zábavu, tak bychom mohli natočit zábavné video- případně hudební videoklip, kde se zapojí všichni svatebčané ;-) V případě zájmu navštivte naše stránky nebo mrkněte na Facebook, kde jsou zveřejněna naše videa. Přejeme pěkný den, M.čočková
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem k dispozici :)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, velice rádi Vás uvítáme i na našich web stránkách kde se dozvíte více informací.V případě jakéhokoliv dotazu Vám rádi odpovíme.Působíme po celé ČR. Přejeme Vám krásný zbytek dne Irena a Zdeněk Brelovi
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, chcete-li originální a jedinečné svatební video, budu rád, když mě budete kontaktovat emailem nebo telefonicky. Pro rok 2014 jsem připravil nějaké novinky za příznivé ceny. Jsem z Valašského Meziříčí, ale natáčím po celé ČR i SR. Kontakty a ukázky najdete na mých www stránkách (na "beremku" jsem se ještě nezabydlel ;-) )
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?