Videoplus zkušenosti

Dobrý den, nemá prosím někdo zkušenosti s videoplus (https://www.videoplus.cz/) na svatební video? Jejich cenová nabídka mi přijde slušná, jen bych si ráda ověřila zkušenosti s nimi (hlavně co se týká potom následné kvality videa). Případně, pokud by někdo měl doporučení na svatební video v cenovém rozmezí do 14 tisíc - poptáváme kratší videoklip (cca 4min) + 20-30 minut video z celého dne (min 10 hodin natáčení) na termín 3.7.21 ve středních Čechách. Budu vděčná, díky.
Odpovědět
Profilova fotka
Za 14 tisíc je normální ten krátký klip... Pokud vám nezáleží až tak na kvalitě, tak pak může za 14 tisíc byt i 30 minutové video, ale nikde jsem to neviděla, ze by někdo 30ti minutové videa nabízel. My máme 3-4 min klip za 15 tisíc a je to jedna z nejnižších cen od kvalitní kameramanky
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád Vám natočím svatební video dle Vaší představy za rozumné ceny :) info posílám do Vaší zprávy, odepište mi tam, děkuji a zdraví Bajer video
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, máte od SZ. Hezký den Dvořákovi
Odpovědět
Pokud natáčí jen jeden kameraman tak si myslím, že cena do 15000 Kč je úplně v pohodě za klip i delší video a to většinou ve výborné kvalitě. Určitě najdete 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám soukromou zprávu s bližšími informacemi. Hezký den 🙂 Radek
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?