Svatební videoklip - 8.8.2015

Profilova fotka
Dobrý den, hledáme na naši svatbu, která bude 8.8., kameramana za přijatelnou cenu :) . Jestli máte nějaký tip nebo doporučení, tak předem děkuji za zaslání (pokud možno i s ceníkem) :) obřad bude na zámku v Liblicích a oběd a party bude v Obříství u Neratovic. Děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
@87eva Dobrý den. 8.8 vám svatbu v Neratovicích mohu natočit a sestříhat dle vašich požadavků. Běžně nabízím normální video z celé svatby a k tomu krátký videoklip i podle vašich představ. Do IP vám posílám ceník. Hezký den přeji. Zdeněk Morávek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabídku jsem Vám poslal do interní zprávy. S pozdravem a přáním hezkého dne Vladimír Dvořák.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín pro natáčení volný mám. Pokud má být výsledek jen klip je cena 7700,- Kč / 5 hodinového natáčení včetně dopravy. V ceně je také USB disc se všemi originál natočenými záběry ve vysokém rozlišení. Na USB discu budete tak mít např. celý svatební obřad jako samostatný soubor. Více také v odkazu níže: @87eva
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, všem děkuji za nabídky, pečlivě vše projdeme :) Hezký večer, Eva
Odpovědět
Profilova fotka
@filmark Dobrý den, děkuji moc za nabídku. Jak dlouhý potom klip je? My bychom chtěli natáčení celý den, to znamená až do večerního ohňostoroje. Děkuji. Eva
Odpovědět
Profilova fotka
@87eva Dobrý den, délka klipu z celodenního natáčení (např. od 8.00 do 22.00) vyjde na 6 - 8 minut a jsou do něho použity ideálně dvě Vámi vybrané hudební skladby. Jejich délka může být libovolná, běžně zkracuji, prodlužuji, upravuji hudební podkres, tak aby přesně zapadl do střihu, děje a k originál zvuku. Odkazy na konkrétní klipy z celodenního natáčení sem vložit nemohu, byly by smazány, jedny z těch které mám povoleno zveřejnit jsou na mém webu (nad ceníkem, aktuálně jsem k nim připsal i délku natáčení), odkaz na web je pod tímto textem. Klipy ze svatby na Chateau St.Havel s obřadem ve Vrtbovské zahradě a procházkou na Kampě nebo celé svatby kompletně na Chateau Mcely. + odkazy posílám i do Vaší IP. Děkuji za dotaz a mějte se krásně, Radek.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Rád bych vám nabídl zhotovení videa, ukázku najdete v mém profilu, jsem schopen video natočit za přijatelnou cenu, viz., když rozkliknete mojí fotografii vedle, pokud vás zaujme má nabídka neváhejte mě kontaktovat, děkuji hezký den Vlasta Jáchim
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?