Menu Forum

Svatební videoklip - 8.8.2015

27. kvě 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
87eva
1
Registrovala se 6. ledna 2015 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků. Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
87eva
1
Registrovala se 6. ledna 2015 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků. Region Praha - východ.
 Dobrý den,

hledáme na naši svatbu, která bude 8.8., kameramana za přijatelnou cenu emoticon . Jestli máte nějaký tip nebo doporučení, tak předem děkuji za zaslání (pokud možno i s ceníkem) emoticon obřad bude na zámku v Liblicích a oběd a party bude v Obříství u Neratovic.

Děkuji.
11. kvě 2015 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
lucie1711
FOTO-VIDEO Morávek
Zdeněk Morávek PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
1
fotoportrét
fotoportrét
lucie1711
FOTO-VIDEO Morávek
Zdeněk Morávek PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
1
 @87eva Dobrý den. 8.8 vám svatbu v Neratovicích mohu natočit a sestříhat dle vašich požadavků. Běžně nabízím normální video z celé svatby a k tomu krátký videoklip i podle vašich představ. Do IP vám posílám ceník. Hezký den přeji. Zdeněk Morávek
11. kvě 2015 ve 14:12  •  Svatba byla v říjnu 2007  •  www.fotomo.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dvorakvideo
Dvořák VIDEO - videoslužby
Vladimír Dvořák PRO

Foto a video - Region Beroun
1

“Https://www.facebook.com/dvorakvideo”
(Před 10 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
dvorakvideo
Dvořák VIDEO - videoslužby
Vladimír Dvořák PRO

Foto a video - Region Beroun
1

“Https://www.facebook.com/dvorakvideo”
(Před 10 měsíci)

Dobrý den, nabídku jsem Vám poslal do interní zprávy. S pozdravem a přáním hezkého dne Vladimír Dvořák.
11. kvě 2015 ve 23:13  •  www.dvorak-video.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filmark (43 r.)
Filmark
Radek Cihelka PRO

Foto a video - Region Praha - západ
15

“Svatební DNY 2015 v krátkém videu: https://vimeo.com/117050383”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
filmark (43 r.)
Filmark
Radek Cihelka PRO

15

(Před 1 rokem)

Dobrý den, termín pro natáčení volný mám. Pokud má být výsledek jen klip je cena 7700,- Kč / 5 hodinového natáčení včetně dopravy. V ceně je také USB disc se všemi originál natočenými záběry ve vysokém rozlišení. Na USB discu budete tak mít např. celý svatební obřad jako samostatný soubor. Více také v odkazu níže:
@87eva
12. kvě 2015 v 17:03  •  www.filmark.cz/svatebni-video-kameraman  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
13. kvě 2015 ve 14:41 • jakubsejkora
fotoportrét
fotoportrét
87eva
1
fotoportrét
fotoportrét
87eva
1
 Dobrý den, všem děkuji za nabídky, pečlivě vše projdeme emoticon

Hezký večer,

Eva
24. kvě 2015 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
87eva
1
fotoportrét
fotoportrét
87eva
1
 @filmark
Dobrý den, děkuji moc za nabídku. Jak dlouhý potom klip je? My bychom chtěli natáčení celý den, to znamená až do večerního ohňostoroje.

Děkuji.

Eva
24. kvě 2015 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filmark (43 r.)
Filmark
Radek Cihelka PRO

15

(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
filmark (43 r.)
Filmark
Radek Cihelka PRO

15

(Před 1 rokem)

@87eva Dobrý den, délka klipu z celodenního natáčení (např. od 8.00 do 22.00) vyjde na 6 - 8 minut a jsou do něho použity ideálně dvě Vámi vybrané hudební skladby. Jejich délka může být libovolná, běžně zkracuji, prodlužuji, upravuji hudební podkres, tak aby přesně zapadl do střihu, děje a k originál zvuku.
Odkazy na konkrétní klipy z celodenního natáčení sem vložit nemohu, byly by smazány, jedny z těch které mám povoleno zveřejnit jsou na mém webu (nad ceníkem, aktuálně jsem k nim připsal i délku natáčení), odkaz na web je pod tímto textem. Klipy ze svatby na Chateau St.Havel s obřadem ve Vrtbovské zahradě a procházkou na Kampě nebo celé svatby kompletně na Chateau Mcely. + odkazy posílám i do Vaší IP.

Děkuji za dotaz a mějte se krásně, Radek.
25. kvě 2015 v 08:20  •  www.filmark.cz/svatebni-video-kameraman  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vlastajachimphotography
Vlasta Jáchim Studio
Vlastimil JÁCHIM PRO

Foto a video - Region Znojmo
fotoportrét
fotoportrét
vlastajachimphotography
Vlasta Jáchim Studio
Vlastimil JÁCHIM PRO

Foto a video - Region Znojmo
 Dobrý den,
Rád bych vám nabídl zhotovení videa, ukázku najdete v mém profilu, jsem schopen video natočit za přijatelnou cenu, viz., když rozkliknete mojí fotografii vedle, pokud vás zaujme má nabídka neváhejte mě kontaktovat, děkuji hezký den Vlasta Jáchim
27. kvě 2015 v 17:36  •  vlastajachim.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkladaj do fóra odkazy na webové stránky.”