Menu Forum

Svatební videoklip 22.10.2016, Čeladná

30. čer 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
pospiskova
1
Registrovala se 28. června 2016 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků. Region Frýdek-Místek.
  • Svatba byla 22. října 2016
    Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
pospiskova
1
Registrovala se 28. června 2016 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků. Region Frýdek-Místek.
    Region Frýdek-Místek
 Dobrý den,

sháním kameramana na svatební videoklip. Svatbu plánujeme 22.10.2016 na Čeladné. Nevíte o někom dobrém?
Martina
28. čer v 19:08  •  Svatba byla v říjnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
jansencak
Ján Senčák Photography
Ján Senčák PRO

Foto a video - Region Ostrava
24

“Dobrý den, prosím ty z Vás, kteří jste navštívili svatební veletrh v Ostravě na výstavišti Černá louka o tomto víkendu o sdělení Vašeho názoru na tuto akci. Jak jste byli celkově spokojeni? Co se Vám líbilo a co byste zlepšili? Můžete psát do interní pošty, popř. zde do komentářů. Váš názor nás zajímá. Předem děkuji. J. Senčák”
(Před 8 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
jansencak
Ján Senčák Photography
Ján Senčák PRO

Foto a video - Region Ostrava
24

“Dobrý den, prosím ty z Vás, kteří jste navštívili svatební veletrh v Ostravě na výstavišti Černá louka o tomto víkendu o sdělení Vašeho názoru na tuto akci. Jak jste byli celkově spokojeni? Co se Vám líbilo a co byste zlepšili? Můžete psát do interní pošty, popř. zde do komentářů. Váš názor nás zajímá. Předem děkuji. J. Senčák”
(Před 8 měsíci)

@pospiskova
Dobrý den, zkuste kontaktovat Tomáše Válka. To, jestli je dobrý, zjistíte po shlédnutí jeho videoklipů. Pokud byste náhodou hledala i fotografa, Váš termín mám prozatím volný. Přeji příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
28. čer ve 20:18  •  www.sencak.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pospiskova
1
    Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
pospiskova
1
    Region Frýdek-Místek
 Dobrý den, mockrát děkuji za doporučení. Rovnou jsem i pana Senčáka kontaktovala. Svatebního fotografa už máme. Ať se daří. S pozdravem Martina
28. čer ve 20:39  •  Svatba byla v říjnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
roman00 (26 r.)
R&L Video
Roman Vacek PRO

Foto a video - Region Svitavy
3

“Iva & Martin, pohádková svatba https://vimeo.com/185465348”
(Před 1 měsícem)

fotoportrét
fotoportrét
roman00 (26 r.)
R&L Video
Roman Vacek PRO

Foto a video - Region Svitavy
3

“Iva & Martin, pohádková svatba https://vimeo.com/185465348”
(Před 1 měsícem)

@popiskova Dobrý den, zaslal jsem Vám info do Vaší pošty. S pozdravem Vacek Roman, R&L Video
28. čer ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tedrezka (30 r.)
73
Registrovala se 18. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 565 příspěvků, 12 alb a 17 inzerátů. Má 16 přátel. Ostrava-Hrabůvka, Region Ostrava.
  • Svatba byla 14. června 2014
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
tedrezka (30 r.)
73
Registrovala se 18. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 565 příspěvků, 12 alb a 17 inzerátů. Má 16 přátel. Ostrava-Hrabůvka, Region Ostrava.
  • Svatba byla 14. června 2014
    Region Ostrava
 Doporučuji Zdeňka Bártu. Normálně ho vygoogli, nebo pokud chceš, pošlu kontakt do SZ. emoticon Je moc fajn a hlavně profík!
29. čer v 06:29  •  Svatba byla v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

Foto a video - Region Pardubice
7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

Foto a video - Region Pardubice
7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

@pospiskova Dobrý den, info Vám posílám do Vaší pošty, zdraví Bajer video
29. čer v 09:37  •  Svatba byla v listopadu 1999  •  www.videotvorba.kvalitne.cz, www.svatba-video.eu  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pvatelier
Pvatelier
Vladimír Pinker PRO

Foto a video - Region Plzeň
PRO Shop: 3 inzeráty
1

“Do 15.3. 2016 poskytujeme 20% slevu na celodenní balíčky foto+video”
(Před 9 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
pvatelier
Pvatelier
Vladimír Pinker PRO

Foto a video - Region Plzeň
PRO Shop: 3 inzeráty
1

“Do 15.3. 2016 poskytujeme 20% slevu na celodenní balíčky foto+video”
(Před 9 měsíci)

Dobrý den,
také si dovolím nabídnout naše služby. Balíčky, ceny a ukázky najdete na našem webu nebo facebookovém profilu. Krásný den
30. čer v 08:34  •  www.pvatelier.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí