Menu Forum

Svatební video okr. Ústí nad Orlicí/Letohrad 6.6.2015

27. kvě 2015  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
garfieldek007
3
Registrovala se 11. ledna 2015 na beremese.cz. Přidala 8 příspěvků a 11 inzerátů. Region Ústí nad Orlicí.
  • Svatba byla 6. června 2015
    Region Ústí nad Orlicí
fotoportrét
fotoportrét
garfieldek007
3
Registrovala se 11. ledna 2015 na beremese.cz. Přidala 8 příspěvků a 11 inzerátů. Region Ústí nad Orlicí.
  • Svatba byla 6. června 2015
    Region Ústí nad Orlicí
 Prosím doporučte svatebního kameramana, který i sestříhá krásný romantický klip. Moc děkuji emoticon
3. kvě 2015 ve 22:19  •  Svatba byla v červnu 2015  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
martulk4
69
Registrovala se 16. června 2014 na beremese.cz. Přidala 33 příspěvků a 2 alba. Má 23 přátel. Horní Třešňovec, Region Ústí nad Orlicí.
fotoportrét
fotoportrét
martulk4
69
Registrovala se 16. června 2014 na beremese.cz. Přidala 33 příspěvků a 2 alba. Má 23 přátel. Horní Třešňovec, Region Ústí nad Orlicí.
 Ahoj, my máme nakonec kameramana z Králík - Ondřej Veselý. Přiznám se ale, že jsme šli hlavně po ceně, takže se kvalitou nechám překvapit emoticon Vím ale že ty 5min klipy pak taky z celého záznamu sestříhá. Není to sice jak holywoodská reklama na manželství, ale o to nám nešlo emoticon
4. kvě 2015 ve 13:03  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

Foto a video - Region Pardubice
7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

Foto a video - Region Pardubice
7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

Dobrý den,
koukněte na náš web, natáčíme svatby už několik let a děláme i romantické klipy, více Vám posílám do zprav, zdraví bajer video
4. kvě 2015 ve 22:54  •  Svatba byla v listopadu 1999  •  www.videotvorba.kvalitne.cz, www.svatba-video.eu  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vlastajachimphotography
Vlasta Jáchim Studio
Vlastimil JÁCHIM PRO

Foto a video - Region Znojmo
fotoportrét
fotoportrét
vlastajachimphotography
Vlasta Jáchim Studio
Vlastimil JÁCHIM PRO

Foto a video - Region Znojmo
 Dobrý den,
myslím, že ne vždy vysoká cena zaručí skvělý výsledek a naopak, pokud vás osloví moje nabídka, tak vše potřebné naleznete v profilu, ukázka videa je v mém profilu taky.
Hezký den Vlasta Jáchim
27. kvě 2015 v 19:26  •  vlastajachim.com  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkladaj odkazy na svoje webové stránky.”