Svatební video, 9.6.2018, Český Krumlov/České Budějovice?

Dobrý den, hledáme šikovného kameramana/ku na náš svatební den, 9.6.2018. Svatba se bude konat v Soběnově v kostele a svatební hostina na statku Kloubek v Chabičovicích u ČK. Rádi bychom natočení celého dne, včetně příprav a večerní zábavy. Pošlete, prosím, ukázky Vašich prací a finanční nabídky, děkujeme, těšíme se :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer @bodlina88 , poslal jsem vám nabídku v soukromé zprávě. Pokud se vám moje tvorba zalíbí, neváhejte mi napsat. Miroslav Prousek - Studio Navara
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi přijedeme. Nabídku posíláme do SZ S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád Vám nabídnu své služby. Do soukromé zprávy zasílám podrobnosti :) Přeji krásný den, Martin Brus
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, Rádi pro Vás zařídíme vše okolo: - FOTOGRAFIÍ - zdarma fotoobraz! - VIDEA - styl Cinema Wedding - FOTOKOUTKU - s okamžitým tiskem fotografií na místě svatby včetně plátna a rekvizit (skvělá zábava pro svatebčany) Na naši práci a reference se můžete podívat na našem facebooku, webových stránkách a Youtube kanálu. Více o nás najdete také zde na Beremese v našem profilu. S přáním krásné svatby, Váš tým ZachyťTo.cz foto a video :)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?