Svatební video, 5.9.2020, v Kněžmostě

Profilova fotka
Ahoj! Sháníme svatebního kameramana, který nám natočí video plné emocí. Video, které nebude plné jenom strojených póz, ale ze kterého bude cítit uvolněná atmosféra celoho dne. Svatba bude 5.9.2020 v Kněžmostě u Ml. Boleslavi. Za případné nabídky děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, gratulujeme k zasnoubení a přejeme vám ať máte svatbu přesně podle vašich představ. Dostanete od nás krásné dřevěné balení s tištěnými fotkami, dřevěný USB disk se všemi upravenými fotkami a videoslideshow z nejlepších fotek. Máme rádi přírodu a tak v ní také nejčastěji fotíme, určitě se ale podívejte na náš web, kde najdete naši nejnovější práci. Rádi vás poznáme na osobní schůzce a moc se těšíme vaši odpověď. Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi natočíme. více informací posíláme do SZ.¨ S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj/Dobrý den, také jsem zaslal soukromou zprávu :) Martin
Odpovědět
Profilova fotka
dobrý den, posílám vše do Vaší zprávy, zdraví Bajer video
Odpovědět
Profilova fotka
@denisaery Zdravím Vás :-) emoce umíme :-D Posílám nabídku do zprávy, pokud Vás náš styl osloví, tak nám bude ctí. Přeji hezký den, Martin Brus
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím svatební video za rozumnou cenu a plné emocí. :-) Více info na mém webu. Přeji pěkný den, Aneta
Odpovědět
Profilova fotka
@denisaery Hezký den, Deniso, termín máme volný a svatbu vám moc rádi natočíme. Jmenujeme se Renard Production, jezdíme ve dvou a do 3 týdnů dodáváme zhruba 15minutové video, záznam z obřadu a klip. Víc informací jsem vám poslala do zprávy. :-) - Pavlína
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízíme video z dronu. V případě zájmu připravíme kalkulaci. děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolil jsem si zaslat cenovou nabídku do Vaší schránky. V případě dotazů jsem samozřejmě k dispozici.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád Vaší svatbu natočím, zasílám interní zprávu :-) Fürst production
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?