Svatební video, 27.7.2019, Pardubický kraj

Ahoj všem, na naší svatbu, která se bude konat 27. 7. 2019 hledáme kameramana, který by náš den zdokumentoval. Nechceme ale video za 20 tis. a výš. Sháníme šikovného kameramana, který točí za rozumnou cenu. Líbil by se nám krátký svatební klip, ale také bychom rádi delší film. Poprosím Vás o doporučení. Děkujííí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobý večer, velice rád vám svatební den zaznamenám. Jsem z Pardubic. Nabídku máte ve zprávě.
Odpovědět
Pěkný večer, mohu Vám dát kontakt na známého kameramana, který Vám za rozumnou cenu vytvoří jak svatební klip tak i delší film, popř. video celého obřadu, cokoliv na čem se s ním domluvíte. Dejte vědět pokud byste měla zájem. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám nabídku do interní zprávy. Michal
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, gratulujeme k zasnoubení a přejeme vám ať máte svatbu přesně podle vašich představ. My svatby fotíme a natáčíme ve dvou a jezdíme zdarma po celé ČR. Máme rádi přírodu a tak v ní také nejčastěji fotíme a natáčíme, určitě se ale podívejte na náš web, kde najdete naši nejnovější práci. Rádi vás poznáme na osobní schůzce a moc se těšíme vaši odpověď. Monika & Tomáš ​
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi natočíme:) Více informací posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@lucim27 Dobrý den, jsem také z Pardubic a ceny za svatební video mám přijatelné pro všechny, informace Vám posílám do Vaší pošty, zdraví Bajer video Pce
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím svatební video za rozumnou cenu a plné emocí. :-) Více info na mém webu. Přeji pěkný den!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím volný termín. :) Informace naleznete na mém webu. Hezký den, Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád Váš svatební den za rozumnou cenu natočím, podrobnosti zasílám do interní zprávy. Fürst production :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@fotovideopardubice Dobrý den, mohla bych poprosit také o nabídku?? Nechci kamerovat celý den. Chtěla bych jen obřad, chvíli po a na hostině první tanec. Děkuji, Petra
Odpovědět
Profilova fotka
@bitterhoney Můžu poprosit o kontakt na znémého kameramana? díky
Odpovědět
Článek se načítá
My měli na svatbě kameramana p. Brože z Pardubic (www.brozvideozaznamy.cz) a máme nádherné video včetně sestrihaneho klipu, s vlastni hudbou, fakt nádhera. Cenově hodně slušné. Je vidět, že s natáčením má bohaté zkušenosti. Doporučuji.
Odpovědět
@furst dobrý den, mohu poprosit o Vaši nabídku? Chtěli bychom natáčení celý den. od cca 11 hodin.děkuji. Pavla Mačátová
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?