Svatební video - 18.6.2016, Zámek Mělník

Dobrý den, sháníme na tento den svatebního kameramana, nejlépe dva, kteří spolu spolupracují. Doporučíte? Děkuji předem. P.Drábová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabídku na svatební video jsem Vám poslal do interní zprávy. Přeji hezký den. Vladimír Dvořák
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, budu ráda pokud se podíváte na můj web :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry vecer, pracujeme vzdy ve 2. Libi se vam nase videa? Zakladnu mame v Litomericich :))
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také posílám svojí nabídku do vaší pošty, zdraví bajer video
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mnoho ukázek naší trochu netradiční práce a základní informace jsme Vám zaslali do interní zprávy. Hezký den. Tým TV OK PLUS
Odpovědět
Profilova fotka
@drabca Dobrý večer, jsme z Litoměřic, ale rádi dojedeme po celé ČR. Děláme fotografie i video (nabízíme natáčení ve dvou). Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. Zde naleznete také několik "balíčků" včetně cen. Pokud nevyhovují, dejte nám vědět, jaký rozsah si představujete. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Samozřejmostí je smlouva. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Profilova fotka
@drabca Dobrý den. Jako svatební kameraman Vám také nabízím své služby. Více informací najdete pod příspěvkem, nebo mě kontaktujte. Hezký den přeji. Zdeněk Morávek
Odpovědět
www.royalproduction.cz - na Mělník by to měli celkem kousek, doporučuji :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?