Svatební video 13.9.2014 (nejlépe Zlínsko), doporučte

Profilova fotka
Prosím, prosím má někdo volno na natočení našeho svatebního dne? Za přijatelnou cenu? Nevěsty - vás prosím o doporučení koho jste měly nebo mít budete. Díky za jakékoli návrhy...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín máme prozatím volný. Ceny máme přijatelné. Jsme se Zlínska. Navštivte prosím můj profil, nebo náš web, kde naleznete veškeré informace, nebo třeba také reference našich zákazníků. Rádi Vám natočíme Váš velký den. Hezký den Petr Měrka
Odpovědět
Profilova fotka
@svatba28 Dobrý den, jsme z Moravy, pokud by se Vám líbila naše tvroba, těšíme se na případné setkání. Většinu informací nalezenete na našich webových stránkách. Dotazy rád zodpovím. Martin Lysek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den,dovolím si nabídnout i mé služby.Pokud budete mít zájem, podívejte se na mé stránky, kde najdete vše včetně referencí nevěst. Těším se na případnou spolupráci. Roman C.
Odpovědět
Profilova fotka
@svatba28 Dobrý den, Váš termín mám volný, jsem ze Zlínska. Bude-li se Vám líbit moje práce, ozvěte se.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme zatím volný. Podívejte se na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Přeji pěkný den, Mirka a Petr Čočkovi
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi nabídneme naše služby, podívejte se na náš profil zde nebo na naše webové stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Samozřejmě předáme reference abyste mohla kontaktovat nevěsty a zeptat se na nás přímo. Děkuji Zdeněk Krejcar a Jakub Jeník - AP Fotostudio
Odpovědět
Ahoj, já jsem svůj svatební den svěřila klukům z videoprotebe.cz a jsem maximálně spokojená...perfektní spolupráce za rozumnou cenu a úžasný výsledek....doporučuji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín máme volný, tak abych se přidal o ostatním nabízečům :-), také nabízím natočení Vašeho velkého dne. Blížící se podzim je pro filmaře to nejhezčí období ;-).. Kdyžtak mrkněte na naše stránky dole pod příspěvkem. Bohužel jsme teď natáčeli nějaký čas v Egyptě, tak tam není příliš aktualizací. Přeji hezký den.. Peter Hejtmanek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín máme ještě volný. Podívejte se na moje stránky.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?