Menu Forum

Svatební klip do 7000 Kč, Jižní Čechy

20. únor 2016  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
sierral
167
Registrovala se 31. července 2012 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 306 příspěvků a 34 inzerátů. Má 12 přátel. Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
sierral
167
Registrovala se 31. července 2012 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 306 příspěvků a 34 inzerátů. Má 12 přátel. Region Praha - východ.
 Dobrý den,
hledáme někoho, kdo by nám udělal na svatební klip. Svatba je 06.sprna odpoledne u Českého Krumlova. Nemám i problém se začínájícím kameramanem, ale ráda bych viděla ukázky nějaké práce...

Za nabídky předem děkuji.
12. únor ve 13:28  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

Foto a video - Region Pardubice
7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

Foto a video - Region Pardubice
7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

Dobrý den,
info vám posílám, do vaší pošty, zdraví bajer video
12. únor ve 20:09  •  Svatba byla v listopadu 1999  •  www.videotvorba.kvalitne.cz, www.svatba-video.eu  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
videofotofd (48 r.)
Natáčení svatebních obřadů
František Duhajský PRO

Foto a video - Region Znojmo
fotoportrét
fotoportrét
videofotofd (48 r.)
Natáčení svatebních obřadů
František Duhajský PRO

Foto a video - Region Znojmo
 Jezdíme po celé ČR a s cenou nemáme problém. Mrkněte na naše videa.
19. únor v 16:49  •  www.videofotofd.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radek_zachytto_cz
Radek Adámek | Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek Adámek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
1

“Milé nevěsty, připravujeme pro Vás příležitost získat svatební fotografování a video zdarma. Pokud nechcete o tuto možnost přijít, sledujte naši stránku facebook.com/zachytto”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
radek_zachytto_cz
Radek Adámek | Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek Adámek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
1

“Milé nevěsty, připravujeme pro Vás příležitost získat svatební fotografování a video zdarma. Pokud nechcete o tuto možnost přijít, sledujte naši stránku facebook.com/zachytto”
(Před 4 měsíci)

Dobrý večer,

pracujeme po celé ČR a děláme fotografie i video. Prohlédněte si naši práci na FB nebo webu, kde naleznete také několik "balíčků". Pokud Vám nevyhovují, dejte nám vědět svoji představu a společně vymyslíme variantu, která pro Vás bude optimální

Samozřejmostí je smlouva, případně předsvatební schůzka i s focením a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát.

Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek
20. únor ve 23:09  •  Svatba byla v září 2014  •  www.zachytto.cz  •  To se mi líbí