Svatební kameraman v okolí Uherského Brodu, 21.9.2019

Dobrý den, potřebovala bych poradit s kameramanem na svatbu :) nevíte o někom? místo:Starý Hrozenkov, termín 21.9.2019 díky za info Jana
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi natočíme :) Více informací posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, :-) termínek mám ještě volný, rád Vám svatební den zaznamenám. S pozdravem René
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Naši nabídku jsem Vám zaslal do pošty. Petr Měrka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád Vám natočím svatební den za přijatelné peníze, info posílám do Vaší zprávy. zdraví Bajer video pce
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @jajajajaj , při výběru kameramana Vám vřele doporučuji (když už nic jiného), podívat se na alespoň jeden celý svatební film ("dlouhý"), tak jak byl předán spokojeným párům a reference také hodně napoví. Já mám termín volný a pokud se vám můj pohled na svatební film zalíbí, neváhejte napsat. Více informací jsem vám zaslal v soukromé zprávě. Pěkný den, Mirek - Studio Navara
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím svatební video za rozumnou cenu a plné emocí. :-) Více info na mém webu. Přeji pěkný den!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád Vaší svatbu natočím, podrobnosti zasílám do interní zprávy :-) Fürst production
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, gratulujeme k zasnoubení a přejeme vám ať máte svatbu přesně podle vašich představ. My svatby fotíme a natáčíme ve dvou a jezdíme zdarma po celé ČR. Máme rádi přírodu a tak v ní také nejčastěji fotíme a natáčíme, určitě se ale podívejte na náš web, kde najdete naši nejnovější práci. Rádi vás poznáme na osobní schůzce a moc se těšíme vaši odpověď. Monika & Tomáš
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?