Svatebni kameraman v okoli Benesova (u Prahy) na 25.6.2016.

Dobry den, Ahoj, hledame nekoho kdo nam natoci svatbu u Benesova. Mate nejake doporuceni na pohodove a kvalitni kameramany? Dekuji moc! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, rád se vašeho svatebního videa ujmu :-) ukázku i kontakt najdete u mě na profilu :-) @rublenka
Odpovědět
Profilova fotka
@rublenka Zdravím, mrkněte na můj profil, kdyžtak mne kontaktujte.. Hodně štěstí, Kamil 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Honza Stribůrek, myslím, že se to jmenuje Videostiburek...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, koukněte se na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Přejeme pěkný den, Mirka a Petr čočkovi
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@rublenka Dobrý večer, jsme z Litoměřic a děláme fotografie i video. Rádi dojedeme. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Nabízíme samozřejmě smlouvu, předsvatební schůzku (i s focením) a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. Mimochodem, můžeme natáčet i ve více lidech a použít techniku, kterou jeden člověk nedokáže obsloužit (například záběry z více úhlů, kamerový jeřáb, apod.). Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, budu ráda pokud se podíváte na můj web. Jsem z Prahy a cenové balíčky se pohybují od 4 do 8 tisíc. Na webu naleznete popis a ceny jednotlivých balíčků. S pozdravem Miroslava Flam
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nabídnu své služby na svatební video. Prosím podívejte se na mé stránky, věřím že se Vám moje práce zalíbí. Těším se na spolupráci Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, ukázky, základní informace jsme Vám zaslali do interní zprávy. Mějte se hezky. Tým TV OK PLUS
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi nabídneme naše služby, pokud máte zájem, kontaktujte nás prosím. Děkujeme AP FOTOSTUDIO
Odpovědět
Profilova fotka
@rublenka Dobrý večer, rádi Vám natočíme Vaší svatbu, informace posílám do Vaší pošty. Jsme pohodáři, koukněte na naše doporučení :) zdraví Bajer video
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Mockrat vam vsem dekuji za odpovedi a nabidky, ale kameramana uz mame. Preji hodne uspechu a mejte se krasne ;-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?