Menu Forum

Svatební kameraman Opavsko - květen 2017

11. lis 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
ivka8985
1
Registrovala se 20. června 2016 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Region Opava.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
ivka8985
1
Registrovala se 20. června 2016 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Region Opava.
  • Neví, kdy bude svatba
 Dobrý den,

prosím o tip na svatebního kameramana. Nechceme pouze svatební videoklip, ale také sestřih celého dne - svatební slib, novomanželský tanec... . To vše za max. 13 000 Kč.

Nevíte o někom?
7. zář v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
sierral
167
Registrovala se 31. července 2012 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 306 příspěvků a 34 inzerátů. Má 12 přátel. Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
sierral
167
Registrovala se 31. července 2012 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 306 příspěvků a 34 inzerátů. Má 12 přátel. Region Praha - východ.
 Zkusila bych oslovit Best day ever. Jsou z Ostravy tuším, profil mají na FB. Dá se s nimi domluvit na stylu a délce videa, kterou potřebuješ. Jsou mladí a talentovaní...
7. zář v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ivka8985
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
ivka8985
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Děkuji moc za odpověď emoticon
7. zář v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ppvideostudio
P+Pvideostudio
Petr Měrka PRO

Foto a video - Region Zlín
8

“Barbora a Jakub - svatební videoklip https://www.youtube.com/watch?v=TBykPTVM2m0”
(Před 2 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
ppvideostudio
P+Pvideostudio
Petr Měrka PRO

Foto a video - Region Zlín
8

“Barbora a Jakub - svatební videoklip https://www.youtube.com/watch?v=TBykPTVM2m0”
(Před 2 měsíci)

Dobrý den,
Vše co poptáváte, tedy sestřih videa včetně klipu Vám můžeme nabídnout. Více informací jsem zaslal do zprávy.
Petr Měrka
7. zář v 17:00  •  www.ppvideostudio.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
farid
Jakub Farný
Jakub Farný PRO

Foto a video - Region Frýdek-Místek
1
fotoportrét
fotoportrét
farid
Jakub Farný
Jakub Farný PRO

Foto a video - Region Frýdek-Místek
1
 Dobrý den,
nabídku máte v poště.

Mějte se pěkně.
Jakub Farný
7. zář v 19:22  •  www.movija.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
magicfilm
Magicfilm
PRO

Foto a video - Region Vsetín
fotoportrét
fotoportrét
magicfilm
Magicfilm
PRO

Foto a video - Region Vsetín
 Dobrý den, v případě zájmu zkusíme něco vymyslet emoticon

Petr
26. zář v 15:27  •  www.magicfilm.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jansencak
Ján Senčák Photography
Ján Senčák PRO

Foto a video - Region Ostrava
24

“Dobrý den, prosím ty z Vás, kteří jste navštívili svatební veletrh v Ostravě na výstavišti Černá louka o tomto víkendu o sdělení Vašeho názoru na tuto akci. Jak jste byli celkově spokojeni? Co se Vám líbilo a co byste zlepšili? Můžete psát do interní pošty, popř. zde do komentářů. Váš názor nás zajímá. Předem děkuji. J. Senčák”
(Před 8 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
jansencak
Ján Senčák Photography
Ján Senčák PRO

Foto a video - Region Ostrava
24

“Dobrý den, prosím ty z Vás, kteří jste navštívili svatební veletrh v Ostravě na výstavišti Černá louka o tomto víkendu o sdělení Vašeho názoru na tuto akci. Jak jste byli celkově spokojeni? Co se Vám líbilo a co byste zlepšili? Můžete psát do interní pošty, popř. zde do komentářů. Váš názor nás zajímá. Předem děkuji. J. Senčák”
(Před 8 měsíci)

@ivka8985
Dobrý den slečno Ivko, v případě, že ještě stále hledáte fotografa, doporučil bych Vám Tomáše Válka z Petrovic u Karviné. Kromě toho, že točí pro ČT, dělá opravdu hezké videoklipy. Pokud náhodou nemáte ještě svého fotografa, Vám termín mám prozatím volný. Přeji příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
28. zář ve 13:15  •  www.sencak.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
wwwfotofilipcz (35 r.)
Filip Tesař - svatební kameraman a fotograf
Filip Tesař PRO

Foto a video - Region Pardubice
8

“Nejnovější svatební video které jsme natáčeli na nádherném zámku Karlova koruna. https://www.youtube.com/watch?v=thGZcAqKq1A”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
wwwfotofilipcz (35 r.)
Filip Tesař - svatební kameraman a fotograf
Filip Tesař PRO

8

“Nejnovější svatební video které jsme natáčeli na nádherném zámku Karlova koruna. https://www.youtube.com/watch?v=thGZcAqKq1A”
(Před 4 měsíci)

Rád pro vás video natočím emoticon Posílám zprávu.
4. říj v 10:50  •  www.fotofilip.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
videohranice
René Matuška Video Hranice
René Matuška PRO

Foto a video - Region Přerov
23
fotoportrét
fotoportrét
videohranice
René Matuška Video Hranice
René Matuška PRO

Foto a video - Region Přerov
23
 Hezký den,
rád se stanu Vaším svatebním kameramanem, o kterém téměř nebudete vědět... emoticon Bližší info a ukázky na webu. Samozřejmostí je i ukázka celého svatebního záznamu.
Wedding videographer René Matuška
6. říj v 10:32  •  videohranice.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

Dobrý den,
vše co jste psala Vám rádi natočíme a zpracujeme, natáčíme už hodně let svatební videa a máme zkušenosti, informace Vám posílám do Vaší pošty, krásný den přeje video Bajer
11. lis v 11:14  •  Svatba byla v listopadu 1999  •  www.videotvorba.kvalitne.cz, www.svatba-video.eu  • Odpověz  •  To se mi líbí