Svatební kameraman 24.8.2019 Zlínský kraj

Ahoj, sháníme kameramana na 24.8.2019 na svatbu, která bude probíhat ve Zlínském kraji. Předem děkuji za všechny nabídky od těch kameramanů, kteří budou mít tenhle termín volný. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Termín máme zatím volný. Rádi natočíme Váš svatební den. Nabídku posíláme ve zprávě. Světlana a Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @andrearusikvasova10 , rád Vaši svatbu natočím. Termín je volný. Do soukromé zprávy jsem Vám napsal více detailů. Pěkný den, Mirek - Studio Navara
Odpovědět
Profilova fotka
@andrearusikvasova10 Dobrý den, info Vám posílám do Vaší zprávy, rád natočím :)
Odpovědět
Profilova fotka
@andrearusikvasova10 Hezký den, rádi Vaší svatbu natočíme. Více informací a cenovou nabídku posílám do SZ. S pozdravem Jan Syrový.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Do soukromé zprávy Vám zasílám více info :) S pozdravem, Matějka Art Weddings.
Odpovědět
Profilova fotka
@andrearusikvasova10 Dobrý den, naši nabídku jsem Vám zaslal do pošty. Petr Měrka
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
Profilova fotka
Dobrý den prosím sháním kameramana na svatbu 26.9.2020.Stare časy Horní Bečva. Za nabídky s cenou předem děkuji 😊 hezký den Fiurašková Lenka
Odpovědět
Profilova fotka
@apolenka_lenka_fiuraskova Dobrý den, Naši nabídku jsem Vám zaslal do pošty. V případě zájmu mě kdykoli kontaktujte. Hezký den Petr Měrka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád Vaší svatbu natočím, zasílám interní zprávu :-) Fürst produciton
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?