Svatební kameraman 20.7.2018 Kutná Hora

Dobrý den / Ahoj, nemáte prosím někdo k doporučení kameramana z okolí Kutné Hory? Bohužel neznám nikoho, koho bych mohla oslovit :(. Děkuji a přeji hezký den
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, do Kutné Hory to nemám daleko. Termín mám volný. Nabídku posílám do SZ. S pozdravem Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
@vyvienka Dobrý den. 20.7. mám zatím volný termín a svatbu Vám mohu natočit. Více informací najdete na webu pod příspěvkem, popř. mě kontaktujte. Hezký den Vám přeji. Zdeněk Morávek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @vyvienka , za svatbami jezdíme po celé ČR. Rádi dorazíme natočit i tu Vaši. Více detailů o naší nabídce jsem Vám zaslal do soukromé zprávy. Pěkný den, Mirek - Studio Navara
Odpovědět
Profilova fotka
@vyvienka Dobrý den, jsem z Pardubic a svatby dělám 18 let, rád Vám svatební den natočím a zpracuji, info Vám posílám do Vaší pošty, zdraví bajer video pce
Odpovědět
Profilova fotka
@vyvienka Hezký den, rádi Vaší svatbu natočíme. Více informací a cenovou nabídku posílám do SZ. S pozdravem Jan Syrový.
Odpovědět
Dobrý den, děkuji všem za nabídky, již jsme vybrali :). Hezký den
Odpovědět
Profilova fotka
@vyvienka Dobrý den, Tento termín mám stále volný. Do soukromé zprávy Vám zasílám více info :) S pozdravem Matějka, Art Weddings.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?